Svobodná matka sama postavila malý domek pouhých 19 metrů čtverečních: jak to vypadá uvnitř

Dříve či později děti opustí svůj domov. A co zbývá rodičům? Prostě žit. Nejtěžší je to pro osamělé matky, které věnují celý život svým dětem, a ve stáří zůstávají osamělé.

Zdroj: poshepky.com

Ale Michelle Boyle se rozhodla, že se nebude nudit, a našla si zajímavou práci. Poté, co děti vyrostly a opustily svůj domov, se žena stala velmi osamělou. Už nechtěla žít ve velkém, ale prázdném domě.

Zdroj: poshepky.com

A k tomu ještě neměla možnost platit 1 500 dolarů měsíčně za nájem. Proto se rozhodla najít něco jiného a uspěla v tom! Žena se přestěhovala do malého domu o celkové ploše pouhých 19 metrů čtverečních.

Zdroj: poshepky.com

Od samého začátku to byl malý dům na kolečkách, ale za 2 roky plodné práce se stal skutečným designovým zázrakem. Michelle dokázala rozumně využít každý metr volného prostoru a dobře zařídit svůj nový domov.

Zdroj: poshepky.com

Její dům má vše, co potřebujete: vodu, elektřinu, a dokonce i internet. Michelle platí pouze 70 dolarů za pronájem pozemku, na kterém stojí tento zázračný dům.

Zdroj: poshepky.com

A její blog „Moje prázdné hnízdo“ pomohl ženě zapomenout na svou osamělost. Právě tam Michelle každou noc popisovala celý proces změny svého nového domova.

Zdroj: poshepky.com

Abyste se ujistili, že Michelle investovala veškerou svou sílu a duši do tohoto útulného místa, stačí se podívat na tyto nádherné fotografie.

Zdroj: poshepky.com

Žena zdobila stěny a všechno v domě vlastními rukama. Za zmínku stojí také to, že nemá žádné speciální vzdělání a všechno se musela naučit od nuly.

Zdroj: poshepky.com

Mimochodem, ona sama udělala ty nádherné schody.

Zdroj: poshepky.com

V koupelně si žena vyrobila vlastní časovou kapsli. Tam dala dopisy dětem a také různé fotografie. Bude velmi zajímavé se na to někdy podívat.

Zdroj: poshepky.com

Libí se Vám takový dům?

PSALI JSME: TENTO DŮM POSTAVILI PŘED 300 LETY: ALE UVNITŘ VYPADÁ JAKO Z NEJNOVĚJŠÍCH KATALOGŮ A JE SKUTEČNÝ SEN

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ, KTERÝ BYL BEZ DOMOVA, DAROVAL SVÉ ŽENĚ DŮM, KTERÝ SE TÉMĚŘ SÁM OD STARÉHO ZMĚNIL NA ROZKOŠNÝ

Share