Syn jedné ženy schválně v záchvatu hněvu rozbil velké zrcadlo: maminka reagovala naprosto geniálně

Syn Caitlin Fleming schválně v záchvatu hněvu rozbil velké zrcadlo.

A maminka reagovala naprosto geniálně. Zde je její příběh:

„Tak vypadala moje chodba minulou středu. Ostré střepy z rozbitého zrcadla byli všude. To udělal můj syn. Velmi jsem se lekla, když syn vběhl do koupelny, otevřel dveře a rozbil zrcadlo.

Zdroj: kenguru.plus

Mlčela jsem. Vdechla. Pustila jsem psa na dvůr, aby si tlapy nezranil, zavřela kočku do sklepa. Vyšla na dvůr a rozplakala se. Je mi smutno! Uvědomila jsem si, že jsem naštvaná a bojím se.

Přemýšlela jsem, co je špatného s mým dítětem? Slyšela jsem ho brečet v koupelně. Můj syn se trápil. Ani on od sebe takovou reakci asi nečekal. Je naštvaný a zmatený.

Oba máme strach. Je mi všeho lito. Je to děsivé. Oba jsme neklidný. Vdechuji, vydechuji. A chápu, jak moc mě teď můj syn potřebuje. V mé empatii, podpoře, útěše. Ještě jednou se hluboce se nadychují a jdu dovnitř.

Zdroj: youtube.com

A chápu, že teď musím jít za svým dítětem. Otevřít dveře, projít střepy, podívat se mu do tváře a obejmout. Zavřít od všeho špatného, pomoci vyrovnat se s tím, co ho trápí a způsobuje tak bouřlivou reakci. Vždyť pro něj je to ještě děsivější než pro mně!

Je malý, bezbranný v tomto světě, vystrašený okolím a sebou samým. A jen já ho mohu podpořit a utěšit. Přijít, obejmout, chránit.

Zdroj: youtube.com

Já tě miluji. Jsem tady, jsi v bezpečí. Nejhorší je za námi, všechno je v pořádku, jsem blízko a miluji tě.

Vztek je silný pocit a musím dítěti říct, jak se s ním vyrovnat. Jak žít s hořlavým hněvem, aby nedošlo ke „spálení“ všeho kolem sebe a sebe. Moje dítě se setkalo s hněvem a vyděsilo se. A já ho musím chránit a naučit ho, vyjadřovat ten pocit jiným způsobem. Musím mu pomoct, poradit, podpořit ho, aby se cítil v bezpečí.

Všechny střepy jsme spolu uklidili, vše jsme umyli, mlčky a důkladně, promyšleně. Bez mučení nebo viny, ale s pochopením a přijetím sebe sama. Je třeba mu připomenout, co je láska a snažit se ji vychovávat v sobě… Jsem máma a miluji své dítě…“

Zdroj: matrony.ru

PSALI JSME: ŽENA MÁ 11 DĚTÍ: VE STAVU TĚHOTENSTVÍ ONA STRÁVILA 10 LET, ALE NA TOM SE NEHODLA ZASTAVOVAT

PŘIPOMÍNÁME: „TCHÝNĚ VYHODILA SNACHU Z DOMU S DÍTĚTEM“: O ŠEST MĚSÍCŮ POZDĚJI ŽENA LITOVALA SVÉHO ČINU

Share