„Tahle momentka je silná“: Andrea Pomeje se rozhodla na sociální síti ukázat fanouškům dceru Aničku, jak na tatínka vzpomíná

I přes vážné problémy Jiřího Pomeje před smrtí má celá rodina a známí na něj jen dobré vzpomínky. A fotografie, kterou sdílela jeho manželka Andrea, způsobila, že se roztavila i nejchladnější srdce.

Zdroj: facebook.com

Jiří Pomeje je známý herec, který před téměř dvěma lety zemřel v důsledku rakoviny. Po sobě něchál na této zemí dceru, kterou on měl ze třetího manželství s DJkou Andreou Pomeje.

Zdroj: facebook.com

Manželka herce má nyní nový vztah, ale na zesnulého manžela nepřestává vzpomínat. A fotka zveřejněná na sociálních sítích dokazuje, že nejen manželka, ale i dcera nezapomněly na tátu.

Na napsaný velký počet komentářů se foto – dcera dívá na film Andělská tvář, kde její otec hrál Filipa.

Fotografie se ukázala tak dojemná a smyslná, že Andrea nenechala pod sebou komentář, jen dva smajlíky (černé srdce a sepnuté ruce). Fanoušci byli velmi dojatí a napsali velkou spoustu komentářů, kde se po tomto zveřejnění mluvilo o pocitech.

Zdroj: facebook.com

DJka si přála jen to dobré a aby si Anička uchovala vzpomínku na otce.

Zdroj: facebook.com

Pravda, kromě dobrých komentátorů byli i ti, kteří takové množství publikací s hercem považují za nedostatečné a na které Andrea začíná zapomínat na manžela.

Zdroj: facebook.com

Na to dívka odpověděla, že paměť nepotřebuje publikace na sociálních sítích, ale touto skvělou momentkou ona se prostě nemohla nepodělit.

Zdroj: facebook.com

PSALI JSME: DOMINIKA GOTTOVÁ NAVŠTÍVILA SVÉHO OTCE NA SVÁTEK KARLA: MLUVILA S JEHO FANOUŠKY A BYLA PŘEKVAPENA JEJICH SLOVY

PŘIPOMÍNÁME: „VÝROBKY OD BABIŠE NEKUPUJU“: ZPĚVÁK TOMÁŠ KLUS PŘIZNAL, ŽE JE PREMIÉREM POSEDLÝ

Share