Dominika Gottová navštívila svého otce na svátek Karla: mluvila s jeho fanoušky a byla překvapena jejich slovy

Nejstarší dcera Karla Gotta Dominika Gottová se rozhodla navštívit svého otce na Malvazínském hřbitově. Tam se setkala s fanoušky svého otce. Samozřejmě, že ji všichni poznali a mnozí s ní chtěli mluvit.

Dominika Gottová chtěla přijít k hrobu svého otce ještě dříve, o Dušičkách. Kvůli svému zdravotnímu stavu to však nemohla udělat.

Zdroj: YouTube

Portál Super.cz informoval, že dcera českého Slavíka tuto středu dorazila na Malvazínský hřbitov. Tehdy byl Karla svátek.

Ten den přišla uctít jeho památku. Tam se setkala s fanoušky svého otce, s nimiž mluvila, přesněji řečeno, začali s ní mluvit.

Upozornila také, že všichni na hřbitově měli roušky. Měli několik témat, o kterých chtěli mluvit.

Zdroj: YouTube

Například podpořili dceru Karla Gotta, řekli, že se musí snažit, musí pokračovat a samozřejmě jí popřáli všechno nejlepší.

„Zároveň mne zarazila jejich slova, jak nemile je překvapily ukázky z dokumentu o mém tatínkovi, který přijde do kin,“ řekla Dominika Gottová.

Zdroj: YouTube

Původně se plánovalo, že diváci tento film uvidí v polovině minulého měsíce. Epidemiologická situace se ale zhoršila a nebylo to možné.

Dominika Gottová se podílela na natáčení tohoto dokumentu, ale pak odmítla, že by tyto záběry s ní byly použity k vytvoření filmu.

PSALI JSME: PREZIDENT LÉKAŘSKÉ KOMORY KUBEK PROHLÁSIL, ŽE VLÁDA ZTRÁCÍ ČAS VÁHÁNÍM: PODLE NĚHO MNOHO LIDÍ KVŮLI TOMU PŘIJDE O ŽIVOT

PŘIPOMÍNÁME: „ZDRAVÍ JE ZÁKLADEM SOCIÁLNÍ, EKONOMICKÉ A POLITICKÉ STABILITY“: WHO VYZVALA SVĚTOVÉ SPOLEČENSTVÍ, ABY SE PŘIPRAVILO NA NOVOU PANDEMII

Share