Televize Prima ukázala nový program na Vánoce 2020: Na co se budou dívat obyvatele Česka během svátku

Televize Prima svým divákům se rozhodla ukázat Vánoční program, který na nich čeká. Bude to znovu Kevin, kterého nechali samého doma, také Lucie Vondráčková znovu se ukáže na obrazovkách ve filmu Dokonalý polibek.

Zdroj: youtube.com

Všichni čekají i na novou verzi pohádky Sedmero krkavců, ve které se natačela Martha Issová, která musela holýma rukama trhat kopřivy, protože musela z nich ušit košile pro své bratry, kterých nenáviděla.

Úžasný film Dokonalý polibek svět uviděl v roce 2018. Češi ho nemají rádi, kvůli tomu ten film Prima odvysílá 25. prosince. Zahrála tam česká zpěvačka Lucie Vondráčková, která se snažila vyhledat Dokonalý polibek v Kanadě.

Zdroj: iprima.cz

Klasickým pro Vánoční prázdniny se stal film Sám doma. Dalším filmem v televizním programu na Vánoce 2020 se stal Janíček a Mařenka: Lovci Čarodějnic.

Televize Prima většinu českých pohádek připravila na Silvestra, kdy diváci mohou uvidět na obrazovkách film Krále Králů, kde se natočili Jiří Sovák s Milošem Kopeckým a Jiřinou Bohdalovou.

Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: DANA BATULKOVÁ JE VDĚČNÁ JAKUBOVI A AGÁTĚ ZA VNOUČATA: „S MÝMI DOSPĚLÝMI DĚTMI NENÍ ROZUMNÁ ŘEČ,“ PŘIZNALA HEREČKA

PŘIPOMINAME: LUCIE VONDRÁČKOVÁ VYRAZILA NA NOČNÍ PROCHÁZKU SE SLAVNÝM FEŠÁKEM: ZPĚVAČKA BYLA VELMI VDĚČNÁ

Share