Timo Tolkki se chce zlepšit, dodržuje dietu, dělá tisíce kroků a běhá: „Je to úžasné, po dlouhých letech se mi konečně vrátil můj čich“

Slavný finský kytarista Timo Tolkki nikdy nebyl fanouškem sportu ani tréninku. Hodně se hýbat, chodit nebo navíc trénovat to rozhodně nebylo pro něj. Zdá se však, že nyní se hudebník rozhodl změnit svůj názor a chtěl by shodit několik přebytečných kil. Teď dělá každý den tisíce kroků a o tom vypráví na svých sociálních sítích. Možná se chce změnit kvůli Dominice Gottové?

Ještě v dětství Timo Tolkki trochu hrál hokej, ale pak se sport stal pro něj něčím cizím. V posledních letech se dokonce pohyboval velmi málo, možná kvůli své nadváze.

Timo Tolkki / Zdroj: YouTube

Když například naposledy žil v Praze, šel si zaplavat do bazénu. Ale tam to pro něj bylo náročné, má nízkou fyzickou zdatnost.

Timo Tolkki / Zdroj: YouTube

Situace se trochu změnila, když Dominika Gottová oznámila, že se s Timem rozvádět nehodlá, protože prý ho stále miluje.

Dominika Gottová / Zdroj: YouTube

Možná se právě tehdy rozhodl změnit. Na svých sociálních sítích se chlubil tím, že každý den chodí nebo dokonce běhá celkem zhruba 15 kilometrů.

Pro člověka v jeho věku a s takovou váhou těla to může být velmi dobrý výsledek, zejména proto, že netrénoval velmi dlouho.

Je velmi důležité, že hudebník sám cítí, že se zlepšuje.

Timo Tolkki / Zdroj: YouTube

„Je to úžasné, po dlouhých letech se mi konečně vrátil můj čich! Znovu cítím různé vůně. Musí to být výsledek mého nového životního přístupu,“ napsal Timo Tolkki na své facebookové stránce.

PSALI JSME: LUCII VONDRÁČKOVÉ NĚKTERÉ FANOUŠCI VYTÝKALI VZHLED BĚHEM NATÁČENÍ SOUTĚŽE O GLISS DÁRKY: CO SE JIM NELÍBILO

PŘIPOMÍNÁME: LOŽNICE POTŘEBOVALA OPRAVY A DÍVKA SAMA ÚPLNĚ ZMĚNILA MÍSTNOST VLASTNÍMI RUKAMA. LIDÉ JSOU OHROMENI JEJÍ DOVEDNOSTÍ

Share