„Tak nějak se pomalu proberu k životu“: Kateřina Brožová prozradila jak a s kým bude slavit Vánoce

Jak každý ví, nedávno herečka Kateřina Brožová pohřbila svou milovanou maminku, která zemřela 4 roky po otci Kateřiny.

Ale blíží se svátky a je třeba se na ně připravit. Letos nebude žádný švih a luxus, ale přesto bude skromná rodinná oslava.

Kateřina Brožová / Zdroj: Instagram

„Máme adventní věnec, nějakou výzdobu, i když to s ní nepřeháním, musím ještě pořídit dárky a tak nějak se pomalu proberu k životu,“ řekla Super.cz

Jak řekla herečka v rozhovoru pro super.cz, ona doufá, že právě tyto sváteční starostí, vaření a nakupování dárků jí trochu pomůže nějak se vyrovnat se smrti milovaného člověka.

Kateřina Brožová / Zdroj: Instagram

V rozhovoru pro super.cz také hovořila o svých přáních a přáních své dcery. Nejsou formulovány nějak přesně, ale dívky si navzájem nejspíš dají něco nezbytně potřebného a užitečného.

Herečka také vzpomínala, co jí kdysi darovali její rodiče. Podle jejích slov v rozhovoru pro super.cz, jí jednou darovali velkou bílou plyšovou myš. Byl to přesně ten dárek, který ona jako malá tak moc chtěla. Dodala, že z hlediska dárků není příliš vybíravá.

Kateřina Brožová / Zdroj: Instagram

PSALI JSME: LUCII VONDRÁČKOVÉ NĚKTERÉ FANOUŠCI VYTÝKALI VZHLED BĚHEM NATÁČENÍ SOUTĚŽE O GLISS DÁRKY: CO SE JIM NELÍBILO

PŘIPOMÍNÁME: «ROZHODLA JSEM SE DO TOHO JÍT, KDYŽ JE TA MOŽNOST, NEŽ POTOM LITOVAT»: O ČEM MUSELA ROZHODOVAT NA PORODNÍM SÁLE MARKÉTA KONVIČKOVÁ

Share