Jak Timo Tolkki zachránil svou ženu Dominiku Gottovou: už to nemohla vydržet a rozhodla se pro poslední krok

Poslední rok a půl byl pro Dominiku Gottovou rozhodně těžký. Navždy se rozloučila se svým milovaným otcem Karlem Gottem a po chvíli opustila svého manžela Tima Tolkkiho ve Finsku a vrátila se žít do Česka. Chtěla se rozvést, ale přesto změnila názor a vrátila se ke svému manželovi. O tom informoval portál Super.cz.

Ale ani návrat k manželovi, kterého stále miluje, pro ni nebyl jednoduchý. Kvůli tomu se dokonce rozhodla pro velmi náročný krok.

Ilustrační foto Zdroj: tv.blesk.cz

Nejstarší dcera Karla Gotta už nechtěla žít, rozhodla se pro sebevraždu. Naštěstí se ale poblíž nacházel její manžel Timo Tolkki.

Ilustrační foto Zdroj: tv.blesk.cz

Po tomto případu se Dominika Gottová ještě rozhodla odpovědět na otázky novinářů a prozradila, co se stalo.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Odpověděla, že už se snaží dát se do pořádku. Podle svých slov měla v poslední době smůlu a byla zoufalá. Timo ji zachránil a teď doufá, že v budoucnu bude o něco lepší.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Nutno také říci, že už to není poprvé, co Dominika Gottová uvažovala o sebevraždě. V nedávno vydané knize Poslední roky s Karlem pověděla o podobném případu.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Nejstarší dcera Karla Gotta v knize popisovala, že když byli s Timem ve Finsku, tak už neměli peníze, ale museli zaplatit bydlení. Měli jen 5 eur na den a to bylo velmi děsivé. Pokud nejedli, tak méli 10 eur na den.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

„Táta už nehodlal pomoci. Tak jsem si říkala: Buď umřu pomalu hlady a do toho nás vyhodí na ulici, anebo to urychlím a skočím pod metro,“ napsala Dominika Gottová v knize Poslední roky s Karlem.

Možná bude mít brzy lepší štěstí než dřív. Alespoň v to všichni doufáme.

PSALI JSME: DŮCHODCI SPOLU S DŮCHODEM POD STROMEČEK DOSTANOU 5 TISÍC KORUN PŘÍŠTÍ MĚSÍC: PREZIDENT MILOŠ ZEMAN PODEPSAL ZÁKON

PŘIPOMÍNÁME: SESTRA V NEMOCNICI SI MYSLELA, ŽE MATKA DÍVKY NEVIDÍ, CO TA DĚLÁ S DÍTĚTEM: A PAK SE ŽENA ROZHODLA ŘÍCT VŠEM, CO VIDĚLA V NEMOCNICI

Share