Tvar ruky odhalí vaši povahu: Co říká o vás

V závislosti na tvaru rukou lze lidi rozdělit do několika typů. Každá forma nese určité informace o povaze a temperamentu člověka, jeho chování.

ruce/Zdroj: moscow.sm.news

Lidé se čtvercovou dlaní a krátkými prsty jsou lidé živlu Země, především praktičtí a spolehliví. Zpravidla upřednostňují tradiční způsob života a vždy se na ně můžete spolehnout. Hlavní věcí pro ně je udržení klidu, stability, religiozity. Vyznačují se spontánními výbuchy emocí.

ruka/Zdroj: moscow.sm.news

Obdélníková dlaň s krátkými prsty patří lidem ohnivého živlu. Tito lidé zpravidla řeší své problémy okamžitě a je jedno, zda se rozhodli správně. Rádi vedou a organizují. Jsou velmi nenáročné, osvětlené několika nápady, ale ne všechny nápady lze realizovat.

ruka/Zdroj: moscow.sm.news

Dlouhá obdélníková dlaň s dlouhými prsty jsou to lidé Vody. Obdarují majitele bohatou představivostí a nadměrnou emocionalitou. Tito lidé jsou velmi citliví na kritiku a na svůj vzhled, zajímají se také o krátkodobé věci – módu a krásu, protože v tom otevřeně projevují své emoce.

ruka/Zdroj: moscow.sm.news

Tvar ruky Vzduchu má čtvercovou dlaň a dlouhé prsty. Vzduchová ruka charakterizuje rychlé a inteligentní lidi s bystrou myslí. Čtvercová dlaň říká, že mají praktický pruh a dlouhé prsty prozrazují kreativitu. Rádi komunikují s lidmi, kteří s nimi sdílejí své zájmy. Jejich dům by měl být vždy čistý.

ruka/Zdroj: moscow.sm.news

PSALI JSME: ŽENSKÝ TEST OSOBNOSTI: CO O VÁS ŘÍKÁ KAŽDODENNÍ ÚČES

PŘIPOMÍNÁME: ŽENSKÝ PSYCHOLOGICKÝ TEST: PRVNÍ VĚC, KTEROU UVIDÍTE NA TÉTO FOTOGRAFII PROZRADÍ JAKOU OSOBU PRÁVĚ TEĎ POTŘEBUJETE

Share