Ženský psychologický test: První věc, kterou uvidíte na této fotografii prozradí jakou osobu právě teď potřebujete

Chcete věrného manžela na celý život nebo stačí vám i spolehlivý kamarád? Psychologové pro vás připravili malý test podle obrázku.

Test/ Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Pes

Test/ Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Pokud jste viděli psa, znamená to, že v tuto chvíli potřebujete pouze dobrého přítele, který vás nebude zatěžovat spoustou povinností. Můžete si spolu dobře odpočinout a dokonce si pomoci v obtížných situacích.

Neměli byste však doufat v nic víc, protože to váš přítel pravděpodobně nebude potřebovat, pokud samého začátku vás spojuje právě přátelství.

Listy a květiny

Test/ Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Možná nebudete potřebovat opravdovou lásku, ale nevadí vám, že si odtud vezmete to nejlepší.

Na světě je spousta lidí, kteří hledají setkání na jeden večer a nechtějí nic jiného. Najít takového člověka je docela jednoduché, ale neměli byste doufat v něco vážného, protože takoví lidé vážný vztah nepotřebují.

Obličej

Test/ Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Pokud vidíte tvář, znamená to, že opravdu potřebujete vážný vztah. Chcete najít osobu, na kterou se můžete vždy spolehnout a mít v ni jistotu.

Najít věrného manžela nebude snadné, vždyť je to skutečný poklad.

PSALI JSME: „V TOMTO BOJI O DUŠI AMERIKY ZVÍTĚZILA DEMOKRACIE“: UŽ I SBOR VOLITELŮ POTVRDIL VÝSLEDKY VOLEB, BIDEN VYZVAL TRUMPA, ABY UZNAL PORÁŽKU

PŘIPOMÍNÁME: „MÁM POCIT, ŽE SE VRACÍME DO ŽIVOTŮ NAŠICH PRABABIČEK A PRADĚDEČKŮ“: JAN MUSIL PROMLUVIL O SVÉM SOUKROMÍ A VLASTNÍM ČASOPISU

Share