Ženský test osobnosti: co o vás říká každodenní účes

Každodenní účes může o ženě hodně říct. A tento test vám pomůže zjistit, jak váš účes popisuje vaši postavu.

Chcete-li projít testem, podívejte se na obrázek a vyberte si účes, který nejčastěji nosíte a který je pro vás nejpohodlnější.

účesy/Zdroj: astro.clutch.ua

Nyní zjistíme, co o vás říká test účesu.

№1 Rozpuštěné vlasy

Tento účes si obvykle vybírají dívky, které jsou romantické, láskyplné a ženské. Test však říká, že uvnitř těchto jedinců je skrytá pevná tyč, což někdy dává jejich charakteru tuhost. Taková žena je otevřená, přímočará a ví, jak se rychle rozhodovat.

№2 Svazek

Je pro ženu s takovým účesem velmi důležité ukázat svou postavu, stanovit cíl a dosáhnout ho, dokázat všem, že je silná a schopná. Test říká, že si vysoce vážíte sebe sama a dokážete se bránit v obtížných podmínkách.

№3 Copanek

Tento účes patří jemné, laskavé, společenské a emotivní ženě. Test říká, že máte bohatý vnitřní svět, zajímavou osobnost, máte nějaké talenty. Snažíte se pomáhat lidem, a proto máte vždy mnoho přátel.

№4 Ocas

Test říká, že tento účes nejčastěji patří vážným, sebevědomým, obchodním ženám. Máte analytické myšlení, někdy si všimnete maličkostí, kterým většina nebude věnovat pozornost, což vám umožní být vždy o krok napřed. Máte také obchodní prozíravost.

PSALI JSME: ŽENSKÝ PSYCHOLOGICKÝ TEST: PRVNÍ VĚC, KTEROU UVIDÍTE NA TÉTO FOTOGRAFII PROZRADÍ JAKOU OSOBU PRÁVĚ TEĎ POTŘEBUJETE

PŘIPOMÍNÁME: TEST POZORNOSTI: KDE JE STARÁ DÁMA NA OBRÁZKU

Share