Za těhotenství Venduly Pizingerové může prý „kouzlo“: prozradila, kde k této magii došlo

To, že šéfka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová otěhotněla, je určitě malým zázrakem, a jak sama tvrdí může za to „kouzlo“.

Zdroj: blesk.cz

Manžel Pizingerové Josef je vášnivým cestovatelem a milovníkem drsné přírody. Přidala se k němu i Vendula, a tak společné cestování se pro ně stalo zřejmě osudným.

Zdroj: zenysro.cz

V Kazachstánu si totiž připíjeli na miminko a přání se jim nakonec splnilo.

Vendula prozradila, že si s Josefem hodně na rodinu připíjeli a během pobytu v Kazachstánu vypili litry vodky. Mohou za to nejspíš místní obyvatelé, kteří zde často mají hodně dětí.

Zdroj: Youtube

Pizingerová uvedla, že se ji pořád ptali, proč nemá společného potomka s manželem. „A kdo půjde na Turka?! Když nebudete mít děti, kdo půjde? Bude válka…“ se smíchem vzpomíná Vendula.

Nakonec se to ale povedlo a prezidentka nadačního fondu se tak stala „obětí“ místní magie.

Zdroj: supermamy.maminka.cz

Vendula je nyní v posledním měsíci těhotenství a porodit miminko by měla v polovině října.

Kromě šťastných chvilek Pizingerovou doprovázejí i smutné. Nedávno totiž uběhlo dvacet let od doby, kdy Vendule zemřela její první dcera Klárka, kterou porodila Karlu Svobodovi.

Zdroj: blesk.cz

Tvrdí, že se na sto procent s tím nedokázala srovnat a je přesvědčená, že by se osud vyvíjel jinak, pokud by se to nestalo.

Pzingerová by chtěla vědět, jak by dcerka rostla, chovala a co by dělala. „Určitě bychom si nějakým způsobem obohatili život, protože ona byla taková ta stará duše, hrozně moudrá,“ dodala Vendula.

Zdroj: ahaonline.cz

Share