“Chtěla jsem vidět, za koho mě vyměnil“: Žena přišla pracovat na svatební hostině a uviděla svého manžela v obleku ženicha

Po 10 letech šťastného manželství byla moje žena připravena na všechno kromě tohohle.

Zdroj: fan.sm.news

Lidé ze sítě byli v mírném šoku, když se tento příběh dozvěděli. Žena s přezdívkou woman_pie o incidentu napsala na reddit.com a její příspěvek v síti si přečetlo 23 000 lidí. Záznam také shromáždil téměř 1,5 tisíce komentářů. Z historie woman_pie je zřejmé, že žena pracuje jako kuchařka v restauraci. Před týdnem dostala restaurace objednávku na pořádání svatební hostiny na místě. Když žena dorazila na místo, stalo se to nejneočekávanější. Viděla svého manžela v svatebním obleků.

Zdroj: fan.sm.news

“Chtěla jsem vidět, za koho mě vyměnil. Bylo tam mnoho našich společných známých a pozdravili mě, jako by se nic nestalo“, napsala žena.

Chtěla mu dát facku, ale manžel najednou poklekl a řekl: „Chci ti říct, že tě miluji stejně jako v den naší svatby.“ Ukázalo se, že to byla překvapivá party k výročí jejich společného života. Manžel vše zařídil, aby potěšil svou manželku, se kterou žili 10 let.

Zdroj: fan.sm.news

Je pravda, že jejich výročí bylo teprve druhý den a manžel vše speciálně zařídil tak, aby jeho milovaná nic netušila. „Je to lepší než svatba, protože jsme vyzkoušeli naše city“, napsala woman_pie. Byly pro ni připraveny skutečné svatební šaty a závoj a šťastný pár oslavil svou svatbu znovu novým způsobem.

Zdroj: fan.sm.news

Příspěvek na internetu se stal mimořádně populárním a zasáhl americké internetové bulvární stránky. Na konci woman_pie popřála všem důvěru ve vztahů a velké společné štěstí, jako v pohádce.

Zdroj: fan.sm.news

PSALI JSME: SVATBA PODLE NOVÝCH PRAVIDEL: ZDOBÍME ROUŠKY A RUKAVICE

PŘIPOMÍNÁME: PÁR POZVAL PŘES 300 LIDÍ, ALE NIKDO NEDORAZIL: PROČ SE SVATBA KONALA V PRÁZDNÉ HALE

Share