Po kom zdědila geny krásy: Lela Ceterová ukázala maminku

I když se to na první pohled nezdá, ale v v rozchodu lze najít pozitiva. Po rozpadu vztahu s bojovníkem MMA Karlosem Velou, slavná modelka Lela Ceterová trávit mnoho času s rodinou.

Zdroj: instagram.com

Modelka se totiž po rozchodu s Karlosem, odstěhovala se na Slovensko, kde vlastně se narodila, a kde žije její rodina.

Zdroj: instagram.com

Modelka dokázala být s maminkou v jednom z nejvýznamnějších dnů pro ni. Na své stránce na sociální síti Instagram modelka zveřejnila fotografii, na které je spolu s dcerou a matkou.

Zdroj: instagram.com

„Nejdůležitější na světě je pro mě moje rodina,“ napsala Lela k fotce.

Na fotografii je vidět, že máma a Lela jsou si velmi podobní. Ani prodělané plastické operace nedokázaly skrýt krásu, kterou modelka dostala od maminky. Ale kromě krásy, Lela dostává od maminky ještě obrovská podpora.

Zdroj: instagram.com

Zdroj: instagram.com

Při vyprávění o své matce Ceterová říkala, že jen maminka zná všechna její největší tajemství. Máma vždy podporuje, dá slušnou radu a nikdy neodmítne, když dívka potřebuje pomoc. Jak Lala dodala, maminka je pro ni nejdražší člověk na světě.

Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: NELA BOUDOVÁ OSLAVILA SVÉ 53. NAROZENINY A POCHLUBILA SE FOTKOU V MINIŠATECH: „V TĚCHTO ŠATECH SE POŘÁD CÍTÍM JAKO DVACÍTKA“

PŘIPOMÍNÁME: DOMINIKA GOTTOVÁ BY ZKLAMALA SVÉHO OTCE: „MÍT DÍTĚ JENOM Z TOHO DŮVODU, ABYCH BYLA ZAJIŠTĚNÁ NA STÁŘÍ, TO JE SOBECKOST“

Share