Po 37 letech manželství opustil svou ženu a odešel za mladou: jak se žena se pomstila manželovi, který ji vyhodil z domu

Po 37 letech manželství opustil svou ženu a odešel za mladou sekretářkou. Milenka požadovala, aby ženu vyhodil z domu. Žena dostala tři dny na vystěhování.

Žena/ Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

První den ona balila své věci. Druhý den je odvezla.

kufr/ Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

A třetí den uspořádala večeři na rozloučenou při svíčkách: zapnula romantickou hudbu, otevřela sklenici kaviáru, krevet a láhev šampaňského.

Po večeři shromáždila poloprázdné ocasy krevet, obmázala je do kaviáru a strčila je do říms po celém domě.

Jídlo/ Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

Manžel se svou novou přítelkyní byli prvních pár dní šíleně šťastní.

Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

Ale pak se v domě objevil hrozný zápach. Umyli a odvětrali místnosti, ale nepomohlo to. Ať dělají cokoliv, smrad zůstával v domě.

žena/ Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

Nakonec se rozhodli dům prodat, ale kvůli hroznému zápachu kupující okamžitě utíkali.

dům/ Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

I když po měsíci snížili cenu na dvojnásobek, dům si stejně nikdo nechtěl kupovat. Pak si museli vzít úvěr, aby se přestěhovali na nové místo.

bahk/ Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

Po čase se mu exmanželka rozhodla zavolat, aby zjistila, jak se má. Řekl jí o potížích s prodejem domu, aniž by zmínil důvod.

Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

Žena si vyslechla a řekla, že by si ho chtěla koupit, protože jí strašně chybí starý dům. Muž se rychle dohodl na ceně, která byla desetkrát nižší než jeho skutečná hodnota. Ve stejný den podepsali papíry.

Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

O týden později bývalý manžel a jeho nová přítelkyně stáli a usmívali se, když se dívali, jak stěhováci vynášejí věci. Všechny věci – včetně římsy…

Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: CHLAP PODVÁDĚL DÍVKU A OPUSTIL JI. O PĚT LET POZDĚJI DOSTALA DOPIS OD SVÉHO BÝVALÉHO S VYSVĚTLENÍM A ZJISTILA SKUTEČNÝ DŮVOD JEHO ČINU

PŘIPOMÍNÁME: ŽENICH OPUSTIL DÍVKU PŘED SVATBOU: ALE ONA SE ROZHODLA, ŽE BÝVALÝ PŘÍTEL JÍ NEZKAZÍ DEN, NA KTERÝ ONA ČEKALA CELÝ ŽIVOT

Share