Nevěsta se rozhodla zapůsobit na hosty svým oblečením a rozhodně uspěla: Šaty vyvolaly mnoho kontroverzí a diskusí

Šaty nevěsty vyvolaly mnoho kontroverzí a diskusí.

Nová vize

Pro většinu z nás je obraz nevěsty spjat především se sněhově bílými šaty, lehkého bílého závoje a jemné kytice růží… Existují však dívky, které se již dlouho nudí s takovým znázorněním ideálního svatebního obrazu, a proto raději volí něco nového!

Zdroj:saint-petersburg.sm-news.ru

Nevěsta z Austrálie se rozhodla zapůsobit na hosty svým oblečením a rozhodně uspěla.

Zdroj:saint-petersburg.sm-news.ru

Populární blogerka z Austrálie Sophie Kachya si svůj svatební den vždy představovala jako výjimečný: věděla, že chce neobvyklé šaty, neobvyklou kytici a nakonec speciální oblečení pro družičky. Dívka snila o vytvoření skutečně neobvyklého obrazu a pomohl jí v tom talentovaný designér, pro kterého se spolupráce se Sophie stala novou zajímavou zkušeností.

Zdroj:saint-petersburg.sm-news.ru

Jde o to, že si nevěsta pro svůj outfit nevybírala tradiční bílou barvu, ale raději černou. Elegantní střih, neobvyklý dekor a jasná kytice růžových květin pomohly dívce vytvořit opravdu velkolepý obraz!

Zdroj:saint-petersburg.sm-news.ru

Návrhář, který přišel s modelem svatebních šatů, přiznal, že už dlouho chtěl něco podobného vyzkoušet, ale donedávna se žádná nevěsta neodvážila podniknout takový neobvyklý experiment.

Pokud jde o samotnou Sophii, argumentovala svou volbou z velmi očividných důvodů: za prvé, zbožňuje černé oblečení; za druhé, tento styl je vhodný pro jakýkoli typ postavy; za třetí, považuje takové šaty za neuvěřitelně atraktivní; a nakonec, za čtvrté, ženich plně podporoval její nápad.

Zdroj:saint-petersburg.sm-news.ru

Sophiina volba samozřejmě vyvolala mnoho diskusí – jak mezi hosty, tak mezi uživatele na internetu . Někdo byl takovou volbou šokován a na svatební oslavě označil černou barvu za nevhodnou, zatímco někoho tento nápad potěšil!

Zdroj:saint-petersburg.sm-news.ru

Kromě toho musíme uznat, že šaty byly ideální pro Sophiin typ!

Zdroj:saint-petersburg.sm-news.ru

Aby nevěsta neporušila určitou harmonii, přesvědčila i své kamarádky, aby si oblekli elegantní černé šaty.

Zdroj:saint-petersburg.sm-news.ru

Ženich však také risknul o velmi jasný svatební obraz: měl na sobě karmínovou bundu a černé kožené kalhoty. Je to velice neobvyklý a krásný pár, že?

PSALI JSME: DOBROVOLNÍCI ZACHRÁNILI PSA, KTERÝ UŽ SKORO ZAPOMNĚL, JAK MÁ CHODIT

PŘIPOMÍNÁME: 68LETÁ ŽENA ZPÍVALA STARÝ HIT, TAKŽE SOUDCI VYSKOČILI ZE SEDADEL

Share