Který strom se vám nejvíc libí: vybraný strom odhalí váš psychologický věk

Psychologové se domnívají, že věk člověka nemusí vždy odpovídat počtu let, který žil. Právě teď si můžete udělat krátký test a zjistit, kolik vám opravdu je.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Proveďte zajímavý test. Pozorně se podívejte na obrázek a vyberte ten, který se vám nejvíc libí. Pokud se rozhodnete, můžete se seznámit s názorem psychologů o vašem psychologickém věku.

Dub

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Váš psychologický věk: více než 50 let

Můžete být nazýváni dospělou a poněkud staromódní osobou. Jste šetrní a neradi plýtváte penězi. Nejste příliš flexibilní. Nemáte rádi riziko a experimentování, dáváte přednost pouze osvědčeným možnostem. Máte životní moudrost a bohaté zkušenosti.

Bříza

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Váš psychologický věk: 20–30 let

Jste plní energie. Máte mnoho plánů a nápadů. Zdá se vám, že zvládnete všechno. Jste plní zvědavosti a neustále hledáte nové znalosti. Vaše neomezená víra v sebe vám pomáhá dosáhnout vašich cílů. Ale někdy jste neopatrní, žijete pro dnešek.

Pomerančovník

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Váš psychologický věk: 10-20 let

Díváte se na tento svět s široce otevřenýma očima, přemýšlíte a radujete se ze všeho. Máte určitý maximalismus a mladistvé nadšení. Někdy jste příliš naivní. Buďte bdělí a pokuste se lidi vyzkoušet, než se k nim přiblížíte.

Smrk

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Váš psychologický věk: 40-50 let

Dáváte přednost tomu, aby všechno bylo jednoduché. Vaše priorita v životě je rodina, zdraví vás a vašich blízkých. Nerozptylujete svou pozornost na nepochopitelné věci a soustřeďte se na hlavní věc.

Vy víte, jak vydělat peníze a racionálně je utratit. Zároveň nejste zbaveni touhy po potěšení a občas máte rádi se zbavit břemene odpovědnosti.

PSALI JSME: PSYCHOLOGICKÝ TEST: VYBRANÉ DVEŘE ODHALÍ VÁŠ PSYCHOLOGICKÝ VĚK

PŘIPOMÍNÁME: PSYCHOLOGICKÝ TEST: JAKÝ TVAR NEHTŮ VÁS PŘITAHUJE. VYBRANÁ VARIANTA VÁM ŘEKNE O „SPECIALITĚ“ VAŠEHO CHARAKTERU

Share