Horoskop na 13. listopadu pro všechna znamení zvěrokruhu: co vás čeká

Den čisté a křehké – téměř křišťálové – energie, kdy je zlo v kterékoli z jeho variací zakázáno.

Zdroj: tsn.ua

Dnes, jako vždy, je nutné odmítnout hrubost, drsná prohlášení a agresivní chování. Udržováním vnitřní harmonie můžete uspět v profesionálním i osobním životě.

Beran (21.03 – 20.04)

Neměli byste hrubě reagovat na hrubost a agresivní chování dnes obecně může mít negativní důsledky – jak pro zdraví, tak pro vnímání světa.

Býk (21.04 – 21.05)

V žádném případě byste neměli přát špatné věci ostatním lidem: protože zákon o bumerangu stále funguje správně, než se stihnete ohlédnout zpět, vaše negativita se vám vrátí.

Blíženci (22.05 – 21.06)

Štěstí vás bude provázet při jakýchkoli finančních transakcích, avšak s jednou podmínkou: riziko, pokud se rozhodnete, že je to nutné, musíte pečlivě vypočítat.

Rak (22.06 – 22.07)

Je nežádoucí zasahovat do konfliktů, ve kterých vy osobně nemáte co dělat, ale jakmile k tomu dojde, zachovejte neutralitu a nepřijměte žádnou ze stran.

Lev (23.07 – 21.08)

Neodmítejte pomoc těm, kteří se na vás obracejí: dobré skutky jsou vždy odměňovány důstojně, ale tentokrát se k vám vrátí ještě víc.

Panna (08.22 – 09.23)

Hvězdy doporučují, abyste omezili své emoce v jakékoli, i v té nejobtížnější a výbušnější, situaci: důsledky takové konfrontace mohou být nejneočekávanější.

Zdroj: youtube.com

Váhy (24.09 – 23.10)

V tento den vám osud poskytne výjimečné šance na jedinečnost, která vám pomůže uspět profesionálně – hlavní věcí je nevynechat je.

Štír (24.10 – 22.11)

Nejlepším lékem na špatnou náladu je oblíbená zábava, takže dnes není hříchem odložit řešení profesionálních problémů a soustředit se na svůj koníček.

Střelec (23.11 – 21.12)

Den je vhodný pro komunikaci s přáteli: i když nemáte příležitost se s nimi setkat v neformálním prostředí, můžete mluvit po telefonu.

Kozoroh (12.22 – 01.20)

Myšlenky se dnes zhmotní s rychlostí zvuku, takže se musíte ujistit, že mají výlučně pozitivní vlastnosti – negativní se rychle splní.

Vodnář (21.01 – 18.02)

V práci dnes nebudete k ničemu, takže má smysl soustředit se na domácí práce –zvládnete hodně a zároveň se prakticky nebudete unavení.

Ryby (19.02 – 20.03)

Dnes, aby nevznikla negativita, je nutné odhánět špatné myšlenky, špatné zprávy a drby: musíte se soustředit na dobro, pak to na sebe nenechá dlouho čekat.

PSALI JSME: ROK 2021 SE MŮŽE STÁT OSUDNÝM PRO 3 ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU: O JAKÁ ZNAMENÍ SE VLASTNĚ JEDNA

PŘIPOMÍNÁME: 3 NEJVÍC DŮVĚŘIVÉ ŽENY PODLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU: TYTO NAIVNÍ ŽENY JSOU SNEM PRO MANŽELSKÉ PODVODNÍK

Share