Velký blondýn s černou botou: Jak dnes vypadá Pierre Richard

Pokud požádáte lidi, aby si vybrali tři své nejvíce oblíbené francouzské herce, většina si určitě vybere Pierra Richarda. Pro mnoho diváků byl herec dlouho stejným symbolem Francie jako například Eiffelova věž. A nyní je těžké najít tak talentovaného komika jako Pierre.

Zdroj: ofigenno.com

Richard se narodil v bohaté rodině, ale jeho otec rychle promrhal celé své jmění a poslal svou ženu a syna na statek k dědečkovi. Budoucí herec studoval v penzionu, každý týden ho tam vozila limuzína, a proto se ostatním studentům nelíbil. Byly to děti obyčejných pracantů.

Zdroj: ofigenno.com

Právě tam podle Pierra začal ovládat řemeslo. Vždyť pokud se ti smáli, tak tě nebudou bít, ale on tehdy na hereckou kariéru nepomýšlel. Teprve když dosáhl plnoletosti, Richard se rozhodl, že se chce stát hercem. Rodiče se tomu bránili, proto chlap se právě rozešel se svou rodinou a utekl z domova.

Zdroj: ofigenno.com

Po sérii neúspěchů se mu podařilo dostat se na kurzy s legendárním Charlesem Dyullenem, ale muž se dostal do velkého filmu až v 33 letech. V roce 1967 Pierre hrál ve filmu Idiot v Paříži, kde se objevil ve své slavné roli okouzlujícího podivína.

Zdroj: ofigenno.com

O několik let později hrál v komedii Velký blondýn s černou botou, po které se Pierre Richard probudil slavným. O dva roky později Hračka upevnila jeho slávu.

Přes svůj vysoký věk (herci bylo v srpnu 86 let) vede Richard aktivní životní styl a nadále hraje ve filmech. V roce 2015 napsal memoáry „Vím všechno, ale nic neřeknu.“

Zdroj: ofigenno.com

Stáří slavného herce rozjasní nejen šest vnoučat, ale také jeho manželka – brazilská herečka Ceyla Lacerda.

Zdroj: ofigenno.com

Herec již 40 let cestuje po Paříži na svém starém mopedu a svůj volný čas jako pravý Francouz věnuje vinařství. Mimochodem, víno vyrobené v jeho vinicích lze nalézt v několika zemích po celém světě.

Zdroj: ofigenno.com

Share