„Kdy vás překvapí štěstí“: psychologický test, vybraný strom odpoví na tuto otázku

Psychologové udělali zajímavý test a nabízejí vám, abyste zjistili – kdy na vás štěstí konečně spadne.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Na emocionální úrovni se vám nejvíce líbí jeden ze stromů na obrázku výše. Který? Níže najdete odpověď na hlavní otázku – podle toho, který strom jste si vybrali.

První strom

Jakmile přestanete idealizovat lidi a čekat na nejlepší osobu jako partnera, okamžitě pochopíte, že ke štěstí již máte všechno. Při hledání standardů ideálního milence vám unikne to štěstí, které vám neustále leží pod nosem.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Druhý strom

Když se stanete k lidem laskavější než nyní, pochopíte, jak málo potřebujete vůbec pro štěstí: pár dobrých přátel, se kterými je velmi zajímavé trávit čas a o nic se nestarat, stejně jako nový známý, který není tak nepříjemný jako to vypadalo na první pohled. Pokuste se přestat hledat chyby u lidí a oni sami vám budou chtít udělat radost.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Třetí strom

Chováte se někdy tak průbojně, že se štěstí k vám prostě bojí přiblížit. Ve strachu, že vám unikne něco důležitého a nezbytného, ​​vynakládáte zbytečné úsilí a jste neustále na hraně. A štěstí nechodí k neklidným. Udělejte si čas, odpočiňte si a začněte si užívat života.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Čtvrtý strom

Abyste se cítili šťastní, musíte se přestat dívat zpět. Ano, jednou vám bylo velmi dobře. Ano, na některých místech jste byli opravdu šťastní. Pokud neustále litujete a žijete v minulosti, pak vám skutečné štěstí jednoduše unikne.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Share