„Někteří lidé si myslí, že jsem blázen“: Ricky Martin říká, že embrya už jsou připravena pro případ, že by chtěl více dětí

„Někteří lidé si myslí, že jsem blázen, ale miluji velkou rodinu,“ řekl zpěvak, který vychovává čtyři děti s manželem Jwanem Yosefem.

Ricky Martin uvedl, že má možnost rozšířit svou rodinu.

Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

48letý vítěz cen Grammy, který vychovává čtyři děti – dvojčat Mattea a Valentina (12), dceru Lucii (2) a syna Renna (1) – s manželem Jwanem Yosefem, řekl pro web Entertainment Tonight, že je „připraveno ještě několik embryí, která čekají na ten správný čas“, až se rozhodnou s manželem mít více dětí.

„Někteří lidé si myslí, že jsem blázen, ale miluji velkou rodinu a máme s manželem připraveno ještě několik embryí, která čekají na ten správný čas. Nevím, kdy to bude. To je vše, co musím říct,“ řekl Martin.

Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

Pak dodal: „Jwanovi jde z toho všeho doma momentálně hlava kolem. Ale je to v pohodě – neříkejte mu to!“

Hrdý otec řekl, že kluci jdou pomalu do puberty.

„Ve škole se jim daří opravdu dobře,“ a „a mají krásnou malou sestřičku a malého bratra a vlastní tu roli starších bratrů,“ chválí syny Martin.

Martin řekl, že je na své děti „velmi hrdý“ a uznal, že má „velké štěstí, že má rodinu.“ A zpěvák také odhalil, že jeho dcera je královnou v domě.

V srpnu Martin řekl pro magazín Out, že spolu s Yosefem také uvažovali o adopci.

„Mnoho let jsem snil o tom, že budu otcem,“ řekl Martin.

Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

Zatímco zpěvák „by rád v budoucnu měl mnoho vnoučat“.

Rovněž si je vědom toho, že se stát znovu otcem může být s věkem obtížnější: „Stal jsem se tátou, když mi bylo 35 let; to není totéž, když mi je 48. Je to velká odpovědnost.“

PSALI JSME: PO DOBU 20 LET MUŽ SI NA SVÁ DVOJČATA ANI JEDNOU NEVZPOMNĚL: TEĎ SE JE ROZHODL NAJÍT NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

PŘIPOMÍNÁME: MANŽELÉ NETUŠILI, ŽE SE MOHOU DOSTAT DO KNIHY REKORDŮ. ŽENA PORODILA DVOJČATA OBROVSKÉ VELIKOSTI

Share