Několik stovek hostů na pompézní svatbu nepřišlo: Ale když pár uviděl prázdnou halu, nebyl ani trochu zmatený

V Číně kvůli nebezpečné bouři hosté nepřišli na svatbu mladého páru, který čekal na několik stovek lidí. Když avšak pár uviděl prázdnou halu, nebyl zmatený. Koneckonců, nevěsta a ženich byli přítomni. Tato situace je proslavila na sociálních sítích a v tisku.

Zdroj: ukr.media

V čínské provincii Henan a také v několika dalších částech Číny došlo k silné bouři. Úřady z bezpečnostních důvodů rozesílaly varování, aby lidé zůstali doma, a mnoho lidí tuto radu dodržovalo. Včetně většiny hostů na této svatbě.

Když nevěsta vstoupila do haly, uviděla prázdnou místnost. Ze 300 hostů přišlo jen 10. A samozřejmě u oltáře stál ženich, který čekal nevěstu.

Zdroj: ukr.media

Jejich obřad to avšak nezkazilo, ale naopak to získalo ještě větší symboliku:

„Žádní hosté – to je nic. Nikdo mě nepodporuje – to je nic. Žádný ohňostroj – to také nevadí. Potřebuji jen tebe,“ řekla nevěsta svému snoubenci.

Její slova nenechala nikoho lhostejným. Někteří hosté přítomní v hale nedokázali zadržet slzy. A brzy se tento příběh rozšířil po internetu a dojal uživatele sociálních sítí.

„Toto je pravá láska. Všechno ostatní je zbytečné.“, „Manželství není podívaná. Jejich štěstí je mnohem důležitější.“, „Bůh jim dluží normální svatbu.“, psali ohromení lidé.

Share