67letá žena se obrátila k stylistovi a požádala o krásný účes: když viděla výsledek, byla nadšená

S věkem se vlasy zpravidla stávají tenčími, matnějšími a bolestivějšími, než byli někdy v mládí.

A to je normální, dříve či později všichni tohle budou mít. Samozřejmě, ty ženy, které předtím měly tenké vlasy, během tohoto období mají mnoho komplexů a omezení. To vede k tomu, že se uzavírají do sebe, přestávají se starat o svůj vzhled a tím se výrazně snižuje sebeúcta.

Zdroj: laykni.com

Žena věří, že čas její krásy a přitažlivosti byl vyčerpán, což znamená, že prostě nemá smysl se o sebe dále starat.

A existují lidé, kteří se prostě bojí dotknout do svých oslabených vlasů, aby je ještě více nezničili.

Takže naše dnešní hrdinka z města Des Moines, Iowa, USA, dlouho nemohla uvěřit, že její vlasy jsou velmi tenké, křehké a matné.

67letá Viki Cruzová se dlouho neodvažovala obracet se na odborníka, aby našel řešení jejího problému.

Zdroj: laykni.com

Nyní je žena již v důchodu, ale ve svém věku nevypadá tak špatně. Nemá mnoho vrásek a prakticky nemá šedivé vlasy, jen to všechno vyžaduje dobrou péči.

Zdroj: laykni.com

Viki má vlasy příliš tenké a suché. V některých oblastech můžete dokonce vidět pokožku hlavy. A proto žena měla mnoho komplexů. Již 4 roky používá paruky, aby to všechno skryla.

Zdroj: laykni.com

Sama nevěřila, že by se v jejím případě mohlo něco udělat. Ale mistr ženu uklidnil a požádal, aby se mu svěřila. A když zaznělo: „Hotovo! Můžete se dívat! Co si o tom myslíte? “ sama Viki nevěřila tomu, co viděla! Hodně se změnila!

Zdroj: laykni.com

Mistr udělal správný účes. Díky malému načesávání vypadaly vlasy objemně a přirozeně. Mimochodem, kadeřník naučil Viki, jak udělat správný účes, doufáme, že to udělá dobře!

Zdroj: laykni.com

Zdroj: laykni.com

Share