Vévodkyně Kate se toho nebojí: Zopakovala to, co před osmi lety a svět tleská

Na oficiálním účtu Instagramu Kensingtonského paláce se objevilo nové video, ve kterém 38letá vévodkyně z Cambridge děkuje divákům za účast na fotografickém projektu Hold Still.

Masivní projekt fotografie zorganizovala Kate Middleton, aby „dala každému příležitost podělit se o své příběhy a zkušenosti z izolace“ prostřednictvím nezapomenutelných snímků.

Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

Výstava představovala více než 31 000 portrétů – fotografie zdravotnických pracovníků. Výstava měla obrovský úspěch.

„Bylo skvělé vidět tyto portréty na billboardech po celé zemi jako součást naší veřejné výstavy. Pro mě je nejdůležitější částí projektu to, že ukázal, kolik lidí a komunit se sešlo a jak jsme si navzájem důležití. Mockrát vám děkuji za účast na Hold Still a za sdílení vašich příběhů s národem,“ uvedla Kate Middleton ve videu.

Vévodkyně zahájila projekt ve spolupráci s Národní galerií portrétů a vyzvala lidi po celé zemi, aby posílali fotografie, které ukazují životní zkušenosti v izolaci. Více než pět milionů lidí si prohlédlo fotografii na webu Národní galerie portrétů.

Catherine si pro tuto událost vybrala staré šaty. Manželka prince Williama měla na sobě červené sako od značky Zara. V něm se vévodkyně poprvé objevila na olympijských hrách v Londýně v roce 2012.

PSALI JSME: VÉVODKYNĚ KATE SE VYZNAČUJE FOTOGENICITOU: TRIKY KATE MIDDLETONOVÉ, DÍKY KTERÝM VYPADÁ NA FOTCE PERFEKTNĚ

PŘIPOMÍNÁME: SKORO JAKO KRÁLOVNA: VÉVODKYNĚ KATE VŠECHNY PŘEKVAPILA VELMI ELEGANTNÍM A KLASICKÝM VZHLEDEM

Share