„Ahoj všem. Trochu to trvalo, ale na to krásné se musí občas počkat“: Roman Vojtek se stál potřetí otcem

Herec Roman Vojtek, který je televizním divákům známý jako Karel Dvořák v retro seriálu Vyprávěj, se stal otcem potřetí. Žena ale musela před porodem opustit dům kvůli pozitivnímu testu na kovodělnost u manžela a dětí.

„Ahoj všem 🙂 Trochu to trvalo, ale na to krásné se musí občas počkat Chtěli bychom, abyste se o tom dověděli od nás. Dnes ve 3 hod ráno se nám s Peťkou narodil syn Nathaniel Vojtek. Je zdravý a v pořádku a své mamince dal se svými 3.760 gramy lehounce zabrat. Děkuji své ženě za to, co dnes v noci dokázala,“ rozepsal se herec z Vyprávěj na Instagramu.

Nakonec všichni čekali na dobrou zprávu na jeho sociální síti Instagram. Ještě předtím herec prozradil, že se s dětmi nakazil covidem-19. Manželka se musela na čas odstěhovat k sestře, ale v listopadu se vrátila domů a s manželem čekali na narození dítěte.

Kvůli karanténě, kterou způsobil covid-19, se páru podařilo utajit Pétinou těhotenství. Nedávno to ale přiznali na své sociální síti Instagram a zveřejnili fotku herce, který líbá břicho manželky s podpisem, že se těší na miminko.

Maminka dítěte, hvězda mnoha muzikálů, také potěšila své fanoušky fotkou a dojemným podpisem k němu.

„Děkujeme vesmíru a Boží lásce, že nás potkalo takové štěstí. Už teď se těším, “ napsala Petra.

Okamžitě byla zaplavena přáním a gratulacemi. Příjemná slova psali fanoušci i kolegové. Připomeňme, že pro Petru je to první společné dítě s hercem.

Zdroj: instagram.com

Dvě děti má z manželství s Terezou. I I když to nejsou její děti, Petra se k nim chová jako ke svým vlastním. Nepochybujeme, že Nathaniel dostane dostatek péče a lásky.

Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: MANŽEL A PRODUCENT HELENY VONDRÁČKOVÉ PROMLUVIL O OBROVSKÝCH FINANČNÍCH ZTRÁTÁCH ZA LETOŠNÍ ROK: „DO DNEŠNÍHO DNE NÁM STÁT NEVYPLATIL ANI KORUNU,“ ŘEKL MARTIN MICHAL

PŘIPOMÍNÁME: „JE TO PRO NÁS EMOTIVNÍ ZÁLEŽITOST, TĚŽKO HLEDAT NĚJAKÁ SROVNÁNÍ“: HEREČKA IVANA JIREŠOVÁ JE HODNĚ ZDRCENÁ KVŮLI UKONČENÍ SERIÁLU ORDINACE

Share