Nádherná zrzavá kráska: Nicole Kidman získala své legendární kadeře zpět

Třiapadesátiletá Nicole Kidman se pochlubila dramatickou proměnou. Hollywoodská herečka narozená v Austrálii se zúčastnila smyslného focení pro populární magazín.

 

Zdroj: cosmo.ru

 

Hvězda Eyes Wide Shut a seriálu Sedmilhářky změnila svůj image a objevila se fanouškům v jejím ikonickém účesu. Nicole se objevila v australské vydání Marie Claire a zkoušela půvabní a vyzývavé oblečení.

 

Zdroj: cosmo.ru

 

Herečka se reinkarnovala z elegantní blondýnky na odvážnou hnědovlasou ženu s jasně zrzavými až červenými malými kadeřemi, které byly upraveny do ležérního účesu. Kidman měla make-up, aby zdůraznila svou přirozenou krásu. Vyrobila lakonické šípy a osvěžila si tvář, doplnila líčení lehkým balzámem lesku jemného bobulovitého odstínu.

 

Zdroj: cosmo.ru

 

Nejprve si hvězda oblékla průhledné šaty z černé síťoviny se zlatou výšivkou. Stylový outfit příznivě zdůraznil její expresivní vzhled. Umělkyně malátně zvedla ruce nad hlavu a smyslně pohlédla do kamery. Poté flirtovala s fanoušky, otáčela se před objektivem a ukazovala jim splývavé vlasy.

 

Zdroj: cosmo.ru

 

Nicole se poté převlékla do malých černých šatů s ohromujícím výstřihem. Pod ním hvězda neměla podprsenku. Kidman šaty doplnila hravými šněrovacími lodičkami a minimalistickým náhrdelníkem. Posadila se na podlahu a hravě s nohama v kolenou. Herečka je ohnula pod sebou a něžně se podívala do kamery.

 

Zdroj: cosmo.ru

 

Hvězda se chlubila dlouhými štíhlými nohami a zkoušela si smaragdově zelené šaty. Nicole předvedla velkolepý úsek, pokrčila koleno, posadila se na něj a protáhla druhé. Kidman hravě otevřela ústa a flirtovala v záběru kamery s fanoušky.

 

Zdroj: cosmo.ru

 

Herečka také ukázal, jak nosit módní kalhotový oblek a vypadat žensky. Vyzkoušela různé dvojice – kombinaci krémové i černé. Pod světlým oblekem si hvězda neoblékla top, ale pouze obalila boky bundy, zvedla ultra krátký horní pás k tmavému, který ukázal její krásná prsa.

 

Zdroj: cosmo.ru

 

Share