„Moje dcera byla vyloučena ze školy jen proto, že si sundala sako,“ uvedla pobouřená matka

14letá školačka byla vyhozena ze školy, protože si během vyučování sundala sako. Její matka, Kelly Shann, je takovými opatřeními extrémně pobouřena.

Žena uvedla, že ve třídě bylo velmi horko a její dcera byla nucena si sundat sako. Incident na Severní akademii Sirius vyvolal veřejné pobouření.

Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

Pak dívka přiznala, že během hodiny bylo ve třídě velmi teplo. Už nemohla vydržet, a tak se rozhodla na chvíli sundat sako. Učitelka si toho všimla a stěžovala si řediteli.

Ian Ravenscroft se rozhodl jednat tvrdě: okamžitě zavolal studentku a požádal, aby opustila třídu. Toto chování ředitele velmi rozrušilo holku, která věří, že neudělala nic špatného.

Kelly Shann je pobouřena, že její dcera byla vyhozena ze třídy kvůli takové maličkosti: „Nepopírám, že je třeba dodržovat školní pravidla. Moje dcera ale nemohla kvůli tomu, že ve třídě bylo příliš teplo. Sundala si ho, aby mohla klidně pokračovat ve své práci. A rozhodla se ve prospěch zdraví.“

Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

Kelly spěchala na schůzku s vedením školy. Ale ředitel trval na tom, že pravidla školy jsou stejná pro všechny studenty, bez výjimek.

Matku čtrnáctileté školačky pobouřilo, že se ředitel za svůj čin nechtěl omluvit. V zoufalé snaze najít podporu se žena obrátila na média.

Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

Většina čtenářů se postavila na stranu matky. Britové podpořili Kelly za odvahu mluvit o situaci a doporučili „nebrat si z toho nic k srdci“.

PSALI JSME: 12LETÁ HOLKA BYLA VYHOZENA ZE ŠKOLY KVŮLI KALHOTÁM: „JE TO PRO MĚ NEPOCHOPITELNÉ“, ŘEKLA OHROMENÁ MATKA

PŘIPOMÍNÁME: LIDEM ZE VŠECH PROTIKORONAVIROVÝCH NAŘÍZENÍ NEJVÍC VADÍ ZAVŘENÉ ŠKOLY, VYPLÝVÁ Z PRŮZKUMU

Share