Monika Babišová nesouhlasí s rozhodnutím svého manžela: „Za to jsem mu pořádně vyčinila, a manžel mě teda poslal někam,“ řekla premiérova manželka

Předseda vlády Andrej Babiš není zvyklý slyšet kritiku od svých blízkých. Nedávno se to ale stalo a jeho nejbližší se vyjádřila kvůli jednomu vládnímu usnesení. Jeho manželka to vnímala kriticky. O co jde?

Andrej Babiš si po letech v byznysu i v politice už zvykl na konfrontaci s konkurenty a s opozicí. Podnikání a politika jsou oblasti života, kde kritika je jejich součástí.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Ale premiér by si přál, aby doma měl plnou harmonii a podporu. Někdy se tak ale nestane a rozhodnutí jeho vlády může být kritizováno i doma.

Před týdnem se Monika Babišová zúčastnila potravniové sbírky. Tehdy vyjádřila svůj názor, že se jí nelíbí jedno opatření, které zavedla vláda.

Ilustrační foto Zdroj: tv.blesk.cz

Toto opatření se týká obchodů. Jde o omezení počtu nakupujících v obchodech podle plochy obchodů. Nyní je to 15 metrů čtverečních na 1 kupujícího.

„Poslední nařízení, za které jsem mu pořádně vyčinila, a manžel mě teda poslal někam, že se nehodlá hádat ještě se mnou, je omezení při nákupech,“ řekla Monika Babišová pro super.cz.

Ilustrační foto Zdroj: tv.blesk.cz

Manželka předsedy vlády vysvětlila, co se jí nelíbí. Podle ní jestli toto opatření bylo nezbytné, tak muselo být zavedeno ještě dříve.

Monika Babišová také řekla, že fronta, která vzniká před obchody kvůli tomu, rozhodně není nic pozitivního.

Ilustrační foto Zdroj: tv.blesk.cz

Podle svých slov nemá čas stát tolik ve frontě před obchodem. „Asi nebudeme jíst, protože nebudu mít zčeho vařit,“ dodala Monika Babišová.

PSALI JSME: MONIKA ŠTIKOVÁ PŘEKVAPILA A UKÁZALA S PŘEDSTIHEM SVŮJ VÁNOČNÍ STROMEČEK

PŘIPOMÍNÁME: IVAN BARTOŠ ŘÍKÁ, ŽE SE BRZY BUDE ROZHODOVAT O BUDOUCNOSTI NAŠEHO STÁTU: PRO SVOBODNÉ A PROSPERUJÍCÍ ČESKO JE PŘIPRAVEN STÁT SE PREMIÉREM

Share