Aňa Geislerová pootevřela závěsu do nového seriálů na TV Nova: Jak probíhá natáčení a co nahradí Ordinaci v růžové zahradě

Už dříve jsme psali, že kvůli pandemii je mnoho herců bez práce, ale Aňa Geislerová není z jejich řad. Dostala hlavní roli ve filmu o Boženě Němcové, kromě toho se podílela i na natáčení.

Aňa Geislerová / Zdroj: YouTube

Jak herečka řekla v rozhovoru pro super.cz nyní se sestrou natáčí seriál o doktorech pro televizi Nova. Nový seriál přijde na změnu všem dobře známe Ordinace v Růžové zahradě.

Geislerová prozradila, že během natáčení filmu neonemocněla ani jedna osoba z filmového štábu. Je to opravdové štěstí, protože většina natáčení byla na hradě, v uzavřeném prostoru. Dodala, že mít práci v době, kdy řada herců sedí bez práce, je opravdové štěstí. Souhlasili s ní všichni herci, kteří se natáčení seriálu účastní.

Aňa Geislerová / Zdroj: Instgram

Herečka řekla, že na rozdíl od minulého seriálu To není nekonečné a skládá se z 20 sérií. Geislerová je velmi ráda, že se natáčení účastní i její sestra Ester. Dodala, že rodičům se také líbí, že obě dcery hrají doktory.

Letos Aňa kromě natáčení ještě hrála v divadle. Když už byla role známa, měly začít zkoušky. Během několika dní se ale vše opět uzavřelo. Geislerová to brala jako znamení a rozhodla se, že hrát v divadle by neměla.

Aňa Geislerová / Zdroj: Instgram

Herečka se pochlubila, že už má na svátky vše připravené. Vánoční cukroví už napekla a vyzdobila dům. Dárky jsou zakoupeny a nyní má trochu volného čas. Chce ji utratit za splnění svého dlouholetého snu – vzít s sebou termosku a jít na dlouhou procházku.

Aňa Geislerová / Zdroj: Instagram

PSALI JSME: „VOLÁM PO ZTRACENÉ SVOBODĚ“: OLYMPIJSKÝ VÍTĚZ DAVID SVOBODA NEPOVAŽUJE KROKY VLÁDY ZA SPRÁVNÉ

PŘIPOMÍNÁME: MICHAL DAVID MÍSTO VÁNOČNÍHO TURNÉ DOSTAL CENNÝ DÁREK

Share