„Volám po ztracené svobodě“: olympijský vítěz David Svoboda nepovažuje kroky vlády za správné

Řada známých lidí s usneseními vlády nesouhlasí a jejich kroky ohledně koronaviru kritizují. Svůj názor přes Instagram vyjádřil i olympijský vítěz v moderním pětiboji David Svoboda. Napsal, že každý člověk sám ví, co pro něj bude nejlepší a že si každý člověk sám uvědomuje, jaké riziko je ochoten přijmout.

David Svoboda začal svůj příběh tím, že rád čas od času chodí do restaurací a konzumuje tam dobré jídlo nebo pivo.

David Svoboda / Zdroj: YouTube

Ale pro fyzické a duševní zdraví je zapotřebí pohyb, cvičení a společenský život. Sportovec lituje, že vláda nyní omezuje lidi v tomto.

Upozornil, že vláda ve jménu ochrany zdraví a životů občanů je nutí nedělat věci, které pomáhají zlepšovat zdraví a život.

David Svoboda / Zdroj: YouTube

„Svéprávný člověk si sám nejlíp rozhodne o tom, co je pro něj nejlepší nebo jaké riziko je ochoten přijmout,“ napsal David Svoboda.

Dodal, že možná existují lidé, kteří kvůli falešnému pocitu bezpečí odmítnou svou volbu, ale ne on. Život byl vždy riskantní a bude to dál, vláda to nemůže změnit.

David Svoboda / Zdroj: YouTube

Svůj příběh se rozhodl zakončit slovy amerického prezidenta Thomase Jeffersona, že když existuje nějaký nespravedlivý zákon, pak lidé nejen mají právo ho nedodržovat, ale jsou povinni tak učinit. Sportovec vyzval k revoluci.

PSALI JSME: ODS, KDU-ČSL A TOP 09 PŘEDSTAVILY SVÉHO LÍDRA NA POZICI PŘEDSEDY VLÁDY: PO VOLBÁCH STRANY CHTĚJÍ ZACHOVAT SVÉ KLUBY

PŘIPOMÍNÁME: PO 15 LETECH SPOLEČNÉHO ŽIVOTA JE ČAS POŽÁDAT O RUKU: JAKUB KOHÁK SE ROZHODL, ŽE SE CHCE OŽENIT

Share