Angelina Jolie se znovu objevila na veřejnosti po tajném setkání s Bradem Pittem

Vlastní izolace herečky skončila a paparazzi jsou z toho velmi šťastní.

Během toho, jak v Americe trvala karanténa, Angelina Jolie byla jednou z těch celebrit, které ji přísně dodržovali, aniž by se objevila dokonce i na procházkách. Když byl režim izolace zmírněn, začala se herečka stále více objevovat na ulicích Los Felice v Los Angeles. Včera šla se svou jedenáctiletou dcerou Vivien nakupovat, ale zjevně nekupovali všechno nebo na něco zapomněli, protože dnes byla Angelina znovu viděna se svojí dcerou v obchodě.

Zdroj: Hellomagazine.com

Tyto procházky Angeliny se odehrály několik dní po jejím tajném setkání s Bradem Pittem. Podle zpráv ze zahraničních médií na začátku tohoto týdne herec strávil dvě hodiny v domě své bývalé manželky: paparazzi si všiml, že se pohybuje na cestě od brány Jolie na motorce.

Zdroj: Elle.com

Dokonce i během rozvodového řízení se Angelina a Brad dohodli, že budou bydlet poblíž – jejich sídla jsou ve stejné oblasti, takže herec může pravidelně trávit čas se svými dětmi. Ze stejného důvodu Angelina stále neopustila Spojené státy – v rozhovoru pro americký deník Harper Bazaar v listopadu loňského roku uvedla:

Chtěla bych žít v zahraničí a určitě to udělám, jakmile moje děti dovrší 18. Protože právě teď musím žít tam, kde žije jejich otec.

Zdroj: Hellomagazine.com

Kam přesně by se Jolie chtěla přestěhovat nespecifikuje. Je však známo, že ona a její děti mají rádi dům v Kambodži:

Pokud máte takový aktivní myšlenkový proces, jako je můj, stačí pravidelně odcházet na místo, které vás může uklidnit. Tento stav jsem našla v poušti a v džungli Kambodže. Když jsem poprvé přijela do této země, zdálo se mi, že její obyvatelé, kteří přežili tolik válek a utrpení, by měli být zatraceni, ale ve skutečnosti – opak je pravdou. Jsou plný vděčnosti a života. Toto je dům a sídlo mé nadace, ale musela jsem na to vynaložit velké úsilí, než jsme tam mohli jít žít.

Zdroj: Hellomagazine.com

Je však možné, že se Angelina chystá přestěhovat do Afriky. Ve stejném rozhovoru připustila, že letos tam postaví dům, ale koronavirus zajisté zpomalil její plány:

Moje oblíbené místo je tam, kde jsem ještě nebyla. Ráda se vrhnu do neznáma. Ráda vycházím ze své pohodlné zóny. Chci, aby i moje děti vyrostly v tomto světě – nejen o tom něco věděly, ale žily v něm a měly přátele z celého světa. Proto příští rok postavíme dům v Africe.

Zdroj: Eonline.com

Share