Muž se rozhodnul koupit štěně husky a řekli mu, že pes nevyroste velkým

Naše dnešní vyprávění bude o muži, který strašně chtěl mít svého psa. Nakonec se mu splnil jeho sen. Mel štěstí, že jeho známe měli psa, a ten pravě porodil štěňata.

Známe přesvědčovali ho, že husky nevyroste hodně velkým, protože jeho rodiče nejsou čistokrevnými zástupci plemene. Pejsku dali jméno Jim. Lišil se tím, že byl velmi aktivní, chtěl hodně hrát a mel dobrou chuť k jídlu.

Majitelovi Jima často říkali, že pes je dost velký. Ale on mel pocit, že zvíře má docela normální velikost. Myslel tak do té doby, dokud neodjel služební cestu.

Zdroj: lemurov.net

Když se vrátil, tak nemohl uvěřit svým očím. Vstříc k němu běžel hodně velký pes, který ho téměř srazil. Zajímavé je to, že celou dobu, pokud muž byl pryč, jeho příbuzné dohlíželi za psem a krmili ho tak, jak doporučil lékař.

Muž měl z toho trochu stres, protože se bál, že Jim onemocněl a přibral nadměrnou váhu. Ale návštěva veterináře otevřela mu oči. Pes byl zdravý, neměl nadměrnou váhu a cítil se skvěle. A velká velikost je norma pro husky.

Zdroj: lemurov.net

Očividně známé tohoto muže věděli, že ne všichni se odváží vzít takové velké psy, a proto usilovně ho přesvědčovali že pes bude malých rozměru.

Share