Anthony šel vyhodit odpadky a našel v popelnici strašné a velmi hubené kotě

Jen se podívejte, jak je teď hezký!

Zdroj: storyfox.ru

Anthony vyšel ven vyhodit odpadky. A najednou se k němu doneslo slabé mňoukání. Muž se pořádně podíval a všiml si v koši velmi hubené kočky. Ta se pokoušela zahřát svá koťata a přitiskávala je k tělu.

Anthony bez váhání vzal všechny ty chudáčky a odnesl je k veterináři. V klinice byla koťatám a jejich matce poskytnuta lékařská péče.

Zdroj: storyfox.ru

Někdo se zjevně chtěl této kočky s mláďaty zbavit. Nejslabší ze všech bílé koťátko. Trpělo více než jeho bratři a sestry.

Tělíčko kotěte pokrývalo jen jemné chmýří. Zvířátku byla pořád zima. Oči měl také poškozené. Přičemž si tohoto chudáka Anthony všiml až po nějaké době, neboť nevykazoval žádné známky života.

Zdroj: storyfox.ru

Všichni zaměstnanci kliniky se o něj začali starat. Kotěte umyli, krmili ho ze lžíčky, zahřívali ho a zabalovali do teplé přikrývky. Veterináři udělali vše pro to, aby zachránili kotě. A uspěli. K dnešnímu dni srst mu již narostla. Koťátko dostalo jméno Stuart. Mimochodem, podle srsti se dokonce dalo určit plemeno kotěte – jedalo se o Siamskou kočku.

Zdroj: just-interes.ru

Dnes Stuart, který se stal mnohem silnější a krásnější, hledá nový domov. Je naděje, že kote si ho brzy najde a bude žít v milující rodině.

Zdroj: storyfox.ru

Zdroj: storyfox.ru

Share