„Barvím se od mládí sama, abych ušetřila“: Jak se stará o svůj vzhled Veronika Žilková během pandemie

Koronavirus změnil životy mnoha lidí. Někteří změnili profesi, jiní získali nové dovednosti. Neobešlo to ani s celebrity.

Zdroj: instagram.com

Tak slavná herečka Veronika Žilková, nyní naprosto klidně může být kadeřnicí.

Jak se ukázalo, herečka má mnoho talentů. Během druhé vlny koronaviru zaplavily sociální sítě Komentáře rozzuřených žen. Všichni byli frustrovaní a pobouření, že se nemohou dostat do kosmetických salonů.

Zdroj: instagram.com

Zvykli si navštěvovat kadeřnictví a salony, ženy zůstaly bez upravených účesů a manikúry. což mimochodem právě Žilkové dcera Agáta Hanychová na svém Instagramu drsně zkritizovala jako plané řeči – známé plavovlásce zavřená kadeřnictví nové vrásky nenadělají.

Zdroj: blesk.cz

Na svém Instagram, herečka, která získala srdce milionů, řekl, že v mládí ona sama sobě barvila vlasy. Dělala to proto, aby ušetřila peníze. Na fotce na sociální síti ukázala nový účes, který si udělala sama.

Nový účes a velmi lehký make-upu jí dodaly svěžesti a dokonce jí trochu omládl. Absenci make-upu Veronika vysvětlila tím, že pod rouškou stále není nic vidět, tak proč by to měla dělat.

Zdroj: sedmickadenik.cz

Po chvíli přidala novou fotku, kde má její maminka nový účes. Veronika se pochlubila, že je nyní maminčinou kadeřnice. Veronika ale také vtipkovala, že se bojí až jeje maminka se dodívá do zrcadla. Také herečka vyzvala všechny, kteří chtějí před svátky ušetřit, aby si doma sami udělali účesy.

Zdroj: blesk.cz

Tento výrok našel i vyjádření souhlasu a těch, kteří chtěli herečku naštvat a znechutit. Někteří říkali, že za to, aby ušetřili nebudou chodit na její vystoupení.

Zdroj: ahaonline.cz

PSALI JSME: PRIMÁTOR HŘIB UVEDL, JAK BUDOU PROBÍHAT SLAVNOSTI 17. LISTOPADU: MINISTR BLATNÝ PROSÍ LIDI ZŮSTAT DOMA

PŘIPOMÍNÁME: MICHAELA GEMROTOVÁ ZVEŘEJNILA SVATEBNÍ SNÍMKY, KTERÉ DLOUHO SKRÝVALA. JE K NEPOZNÁNÍ

Share