Belohorcová prodává luxusní vilu za oceánem za více než 55 milionů korun: dům v USA je celkově přestavěný

V létě se Zuzana Belohorcová přestěhovala z USA do Španělské Marbelly. V Miami nechala svého manžela, aby dal jejich rezidenci do pořádku. Nyní je k prodeji a to se budete divit, jaký tam je luxus.

Zdroj: Youtube

V minulosti modelka své bydlení ukazovala fanouškům na Instagramu. Fotografie svého bytu v mrakodrapu, ve kterém bydlela s partnerem Vlastou Hájkem a dvěma dětmi, sdílela na sociálních sítích.

Mimo to ale pár měl také velkou vilu na pobřeží a pronajímali ji. Zastavovali se tam například i české známé osobnosti.

Zdroj: Instagram

Během letošní krize se ale manželé rozhodli změnit své bydliště a přesunuli se do Španělska. V Miami jim však zůstala krásná rezidence, kterou dával „do pucu“ manžel Belohorcové.

„Naše hnízdečko na té nej miamské adrese je již v nabídce k prodeji,“ uvedla na Instagramu bývalá moderátorka a dodala, že se v tomto domě noví majitelé budou cítit šťastně.

Zdroj: Youtube

Pro zájemce také napsala, že se dům stavěl poctivě a její manžel tam denně tvrdě pracoval, aby vše bylo v pořádku.

Vilu si původně koupili za téměř milion dolarů. Když ale kvůli epidemii covid-19 skončili s poskytováním ubytovacích služeb, začali přestavovat vilu pro sebe. Nakonec se tam ale ze svého bytu nenastěhovali a rozhodli se vrátit do Evropy.

Zdroj: Instagram

Hájek v červenci tvrdil, že vilu celkově nechal zrekonstruovat. Dům má 4 pokoje, saunu, 3 koupelny a místo pro bazén. Navíc prozradil, že vila dostane novou střechu a vše je v nejlepší kvalitě.

Zdroj: Instagram

Dům si nyní můžete pořídit za dva a půl milionu dolarů (v přepočtu za 56 milionů korun). Do ceny je však zahrnut luxus, na který se můžete těšit.

Zdroj: Instagram

PSALI JSME: ANDREJ BABIŠ NAVRHL POSLANCI, ABY SI ZMĚŘIL IQ: OSTRÁ DEBATA PREMIÉRA A POSLANCŮ VE SNĚMOVNĚ

PŘIPOMÍNÁME: EVU PILAŘOVOU ULOŽÍ JEN PÁR METRU OD KARLA GOTTA: PRACOVAL NAD TÍM I STEJNÝ KAMENÍK

Share