“Brzy mám mít narozeniny, nevím ale, jestli se jich dožiju“: Z čeho má obavy spisovatelka a herečka Ivanka Devátá

Česka herečka a slavná spisovatelka Ivanka Devátá (84) má po sobě celou řadu zdravotních problémů. Bylo známo i pro veřejnost, že před časem se snažila vyléčit od zhoubného tumoru.

Zdroj: youtube.com

Nyní se objevila informace, že měla Devátá záchvat mrtvice, kterou měla nečekaně a navíc během spánku. Následně se po tom špatně pociťuje a svěřila, že už ani neví zda se své půlkulatiny zúčastní.

Zdroj: youtube.com

Ivanka Devátá po noční mozkové mrtvici řekla, že se o ni starají oba synové. “Brzy mám mít narozeniny, nevím ale, jestli se jich dožiju,“ řekla spisovatelka. Dodala, že půlkulatiny budou za tři týdny.

Zdroj: youtube.com

Bez ohledu na to, že má problémy se zdravím skoro hned po sobě, na to se nestěžuje. Ivanka Devátá chápe, že to se děje hlavně kvůli věku a vysvětluje, že dokonce měla slabou mrtvici, proto je ráda že se po tom vůbec může mluvit a hýbat se.

Zdroj: youtube.com

Herečka je vděčná i svým synům, právě oni ji odvezli do nemocnice a nyní se i ni starají. “Jsem tedy doma, vařím si, cvičím, žehlím a tak,“ podotkla Ivanka Devátá.

PSALI JSME: „DLOUHO MI TO NEMOHL ODPUSTIT“: DARA ROLINS SE PŘIZNALA, JAK ZKLAMALA KARLA GOTTA

ČTĚTE TAKÉ: “POŘÁD SE SNAŽÍM UKLIDŇOVAT, ALE MOC MĚ TO TRÁPÍ A MÁM O NI STRACH“: PROČ PŘÍBUZNÍ SE STRACHUJÍ O DOMINIKU GOTTOVOU

Share