„Bylo mi padesát a s Radkem jsme prožili nejkrásnější roky života“: Jiřina Bohdalová promluvila o rozvodu s Radkem Brzobohatým

Přátelé říkali, že Jiřina Bohdalová milovala Radka Brzobohatého tak moc, jak jen to šlo.

Herec stejně šíleně miloval hvězdu televizních obrazovek, ale potom potkal herečku o něco mladší. Byla to Hana Gregorová, kvůli které Brzobohatý opustil Jiřinu Bohdalovou.

Zdroj: super.cz

Jeden z blízkých přítel této dvojice, prozradil v rozhovoru pro Aha!, že Jiřina strašně žárlila na manžela. Bez jejího vědomí nemohl nic dělat, kontrolovala ho ve všem, dokonce zakázala komunikovat s fanynkami. To asi trochu oslabilo pocity, ale rozhodující bylo setkání herce s Hanou.

Zdroj: csfd.cz

Ze vzpomínek jednoho z aktérů filmu Noční jezdci, který se natáčel v roce 1980, vyplynulo, že románek mezi Radkem a Hanou vznikl právě během natáčení.

Natáčení bylo na Slovensku a trvalo tři měsíce, kdy byl Brzobohatý bez manželky. S největší pravděpodobností intuice naznačila Jiřině, že je něco špatně. Přijela za ním na natáčení, ale chovala se jako by se nic nedělo. Oni se nehádali, a ani se nesnažily vyjasnit tu situaci.

Zdroj: nasehvezdy.cz

Po natáčení na Slovensku se herec rozvedl s Jiřinou a krátce po rozvodu, se oženil s Hanou. Proč zůstala sama, prozradila Bohdalová v rozhovoru pro Blesk pro ženy:

„Bylo mi padesát a s Radkem jsme prožili nejkrásnější roky života. Nechtěla jsem si tu vzpomínku a zážitek osmnácti společných let nikým kazit“

Takto dojemné okomentovala svůj vztah s hercem. Jak my tedy můžeme soudit, bylo to nejspíš velmi silné pocity.

Zdroj: star24.cz

PSALI JSME: MODERÁTORKA LUCIE BORHYOVÁ SE DOSTALA DO NEPŘÍJEMNÉ SITUACI: “HLEDALA JSEM CESTY, ABYCH SE MU MOHLA VYHNOUT“

PŘIPOMÍNÁME: BIATLONISTKA VERONIKA VÍTKOVÁ SE STALA MAMINKOU: PRO SVÉHO PRVNÍHO POTOMKA ZVOLILA HEZKÉ TRADIČNÍ JMÉNO

Share