Nevěsta, která uviděla bývalou ženicha v hale, zastavila obřad a požádala ženu, aby vstala

Velmi dojemný příběh! I tohle se stává!

Ne každá žena najde sílu a vytrvalost, aby mohla začít chodit s někým spolu, a pak se dokonce provdat za muže, který již má dítě.

To je docela běžný problém a na světě existují tisíce svobodných matek a otců, kteří jsou ve skutečnosti velmi dobří a laskaví lidé.

Existují ale dívky, který nemají stereotypy. Katie Hild, o které si dnes povíme, se rozhodla využít šance.

Zdroj: mardentro.ru

Dívka se dokázala spřátelit s bývalou manželkou svého snoubence. Tuto ženu dokonce pozvala spolu se svým novým manželem na svatbu. Ale v nejdůležitějším okamžiku, kdy Katie složila přísahu svému budoucímu manželovi Jeremymu, se stalo neočekávané …

Zdroj: mardentro.ru

Náhle žena, která registrovala manželství, požádala bývalou manželku ženicha a jejího současného manžela, aby vstali. Katie se rozhodla, že by jim měla také říct pár slov.

Zdroj: mardentro.ru

Stojí za zmínku, že již dlouho souhlasili, že budou přáteli a spolu vychovávat svého syna Jeremy z prvního manželství. Chlapec bude mít nyní dva otce a dvě matky.

Katie slíbila bývalé manželce Jeremymu, že udělá vše pro to, aby se pro Landona stala skvělou matkou.

Zdroj: mardentro.ru

Poté se Katie otočila k chlapci. Řekla, jak moc ho miluje, a slíbila, že to bude dokazovat po celý jejich společný život. Mnozí v publiku samozřejmě nemohli zadržet slzy, včetně ženicha.

Zdroj: mardentro.ru

Je skvělé, když kvůli dítěti jsou dospělí schopni zapomenout na své minulé stížnosti a jít dál. Myslím, že tento chlapec má velké štěstí, protože nedostatkem lásky rozhodně nebude trpět. Hlavní věc je, že rodiče nezačnou mezi sebou pořádat soutěže, jinak to nedopadne dobře.

PSALI JSME: PÁR POZVAL PŘES 300 LIDÍ, ALE NIKDO NEDORAZIL: PROČ SE SVATBA KONALA V PRÁZDNÉ HALE

PŘIPOMÍNÁME: LUCIE POLIŠENSKÁ SE VDALA: VE VŠEMI OBLÍBENÉM SERIÁLU SLUNEČNA SE KONALA SVATBA

Share