Dívka se nechtěla rozloučit se svými dlouhými vlasy, ale stylista se rozhodl po svém: Když se podívala do zrcadla, byla překvapená

Eliza věděla, že musí být připravena na cokoli. Ale když stylista ostříhal dlouhé kudrnaté vlasy, byla šokovaná. Nečekala takovou radikální změnu.

Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

Stejně jako všechny matky s novorozenci se mladá matka Eliza úplně přestala starat o svůj vzhled a vlasy. Nejprve si to ani nevšimla, a když po 9 měsících uviděla, jak vypadá, byla prostě šokovaná.

Bez pomoci stylisty už nemohla znovu získat svou bývalou krásu. Christopher Hopkins je legendární stylista, schopný přeměnit jakoukoli dívku, a Eliza si ho vybrala.

Zdroj: ru.sm.news

Při pohledu na vlasy dívky okamžitě řekl, že je nutné stříhat. Ale Eliza byla proti tomu. Stylista dlouho nepřemýšlel, a pak si Eliza uvědomila, že ztratila značnou část vlasů. Byla rozrušená, ale stylista pokračoval v práci.

Zdroj: ru.sm.news

Když Christopher dokončil práci, výsledek byl neuvěřitelný. Mladá, stylová a krásná dívka se podívala na Elizu v zrcadle.

Eliza nelitovala, že se obrátila na skutečného profesionála.

PSALI JSME: ŽENA SI PŘÁLA BÝT JAKO JENNIFER ANISTONOVÁ: STYLISTA SPLNIL POŽADAVKY KLIENTKY, KTERÁ TEĎ VYPADÁ MNOHEM MLADŠÍ

PŘIPOMÍNÁME: STYLISTA UDĚLAL BEZDOMOVCI NÁDHERNÝ ÚČES: TEĎ ZANEDBANÝ MUŽ VYPADÁ JAKO HOLLYWOODSKÝ HEREC

Share