Žena si vzala z ulice pejska: ale nedokázala si představit, jaký nakonec vyroste

Když žena si vzala z ulice toulavé štěně, nedokázala si představit, jaký nakonec vyroste…

Eva sdílela na fóru úžasný příběh o tom, jak si vzala z ulice svého psa Jerryho.

Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

Jerry byl malé štěně, když ho Eva našla v zimě v podzemním přechodu. Ležel v koutku schoulený do klubíčku. Žena se tehdy vracela domů z práce, a jako vždy šla právě přes tento přechod. Byl pozdní večer, lidé prakticky už nebyli na ulici a nevšimnout si osamělého štěněte bylo obtížné.

Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Když Eva uviděla pejska, její srdce se sevřelo. Nemohla lhostejně projít kolem tohoto malého stvoření, nemohla ho nechat zmrznout na ulici.

Žena se přikrčila a opatrně natáhla ruku ke štěňátku. Pejska překlapilo takové chování, a po několika vteřinách se přiblížil k její ruce a začal ji čichat. Potom štěňátko se zvedlo a zavrtělo ocasem. Byla to láska na první pohled.

Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Eva rozepnula horní část bundy a zasadila štěně tam. A tak společně dorazili k domu. Na místě žena nakrmila štěně klobásou a nalila mu vodu. Jiné domácí mazlíčky Eva neměla, takže Jerry mohl nabídnout pouze jídlo, které jedla sama.

Pejsek vypadal jako měsíční, možná o něco víc. Druhý den Elena koupila krmivo pro štěňata, misky, psí lehátko, vodítko a obojek. Vše bylo připraveno pro pohodlný pobyt psa v bytě.

Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Jerry se poměrně rychle usadil v novém domě a okamžitě se zamiloval do své nové maminky. Vyrůstal a stal se opravdovým krasavcem. Když ho Eva vzala domu, myslela si, že je to obyčejná pes, ale s každým týdnem a měsícem o tom stále více pochybovala.

Aby žena definitivně rozptýlila všechny pochybnosti, odvezla Jerryho k veterináři a ten vše potvrdil. Ukázalo se, že Jerry nebyl obyčejným toulavým psem.

Byl to ten pravý husky. Veterinář také nevyloučil, že pes mohl být metis, ale to, že jeden z jeho rodičů byl husky, bylo zřejmé.

Tak se Eva stala šťastnou majitelkou vzácného a drahého plemene psů a vůbec ji to nestálo nic. Našla dobrého a věrného přítele, který jí byl celý život vděčný za její laskavost a lásku.

Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

PSALI JSME: NĚMECKÝ OVČÁK SI UVĚDOMUJE, ŽE BYL PŘIVEDEN K VETERINÁŘI: POTÉ, CO SE ZÁZNAM DOSTAL NA YOUTUBE, PES STÁVÁ HVĚZDOU INTERNETU

PŘIPOMÍNÁME: TOULAVÝ PES STRÁVIL CELÝ ŽIVOT NA OKRAJI OPUŠTĚNÉ SILNICE, ALE NEZTRÁCEL NADĚJI: NAKONEC SI HO VŠIMLI A BYL ODVEZEN DO ÚTULKU

Share