Čeho ženy litují, když jim je víc jak 55 let

55, to je věk, kdy začnete stále více přemýšlet o životě. Co bylo a co nebylo. I když jsou i ženě které v pětačtyřicet, už začínají přemýšlet tímto směrem.

Proč mluvím konkrétně o ženách? Jsou emotivnější, myslí častěji na život. Muži se buď snaží pracovat, nebo na to nemyslí, nebo skrývají své emoce. Proto v dnešním článku budeme mluvit o ženách, ale možná takové myšlenky se budou vyskytovat i u mužů v tomto věku.

Zdroj: youtube.com

Jedním z hlavních výčitek je, že ženy trávily málo času s dětmi, když byly ještě těmi samými dětmi. Ano, bylo třeba pracovat, dělat domácí práce a tak dále. Lítosti se ale zúčastní prakticky všichni. Takový je náš člověk.

Také ženy mrzí, že včas neodešly od toho či onoho muže. Takže mladí holky a ženy, pokud to čtete a jste ve špatném vztahu, pak běžte. Některé ženy dokonce i nadále žijí s někým, koho ani nemají rádi. Už se s tím nedá nic dělat, je to ale tak lepší a jednodušší pro ně.

Zdroj: poshepky.com

Ale když se člověk nad tím vážně zamyslí, mohlo by to vyjít lépe.

Chci ještě zmínit cestování. Ani nějaké velké cestování. Myslím, že cestování i do sousedního města je opravdu super. Jsou to nové pocity a zkušenosti. Ale ženy v tomto věku už to mají těžké. A touha odchází.

Přitom ženy v tomto věku neustále litují, že za svůj věk neviděli ani svůj stat, ani moře, ani to, co je v zahraničí. Jenomže ani po svém kraji se nejezdilo. Doufám, že někteří budou mít touhu a příležitost to napravit.

Zdroj: poshepky.com

Bod, který lze vždy opravit. To je, když ženy litují, že málo dělali toho, co doopravdy mají rádi a děla jím radost. Možná nějaký koníček nebo něco takového. Například vždy rád vařila, ale musel pracovat jako účetní. Příkladů je mnoho.

Myslím, že v pětapadesátí se dá všechno dohnat, aby jste toho nelitovali ještě víc. Ano, někdo chtěl dělat věci, které už jsou složité. Jako třeba to cestování. Ale není nutné se omezovat jen na to, co bylo v minulosti. Můžeme najít něco nového pro sebe.

Zdroj: poshepky.com

Děkuji za pozornost! Pevného zdraví vám!

PSALI JSME: PROČ JSOU DOBRÉ ŽENY VŽDY PODCEŇOVÁNY

PŘIPOMÍNÁME: PROČ SE ČTYŘICETILETÉ ŽENY ZDAJÍ PRO MUŽE PŘITAŽLIVĚJŠÍ NEŽ DVACETILETÉ DÍVKY

Share