České celebrity ukázali, jak se připravují na Vánoce: někdo se pochlubil nejen adventním věncem, ale i stromečkem

Vánoční svátky se blíží a známé osobnosti začali s přípravami. Mnoho z nich ukázali již své výzdoby a hlavně adventní věnce.

Někteří si je udělali sami, ostatní si je zakoupili u profesionálů.

K zapalování první svíčky se přidali například Olga Menzelová, Yveta Blanarovičová, Monika Absolonová, Jan Musil a další.

„Milí moji, vlastní inspirace. Tento rok mne hodně naučil,“ uvedla pod svým video na sociálních sítích herečka Blanarovičová.

Někdo se nemohl dočkat a už má doma vyzdobený stromeček. Ten ukázaly například Tereza Juščíková či Tereza Brodská, která sdílela na Instagramu video.

Herečka Jitka Schneiderová se pochlubila kromě vánočních výzdob svou dcerou, které za krátkou dobu bude patnáct. Dle slov umělkyně Sofie miluje Vánoce a rodina je ráda, že jsou všichni pohromadě.

Kvůli covidové epidemii celebrity mají více volného času a mohou se pečlivěji věnovat výzdobě domovů. Výsledky své práce předvedla i modelka Eliška Bučková.

Kromě výzdoby se chystá pustit i do pečení. „Poprvé si všechno užívám v klidu, bez stresu, se vším, co k tomu patří,“ prohlásila Bučková s tím, má čas na balení dárků, pohádky či zpívání koled.

PSALI JSME: „RODINA, RODINNÝ ČAS. SPOLU“: VLAĎKA ERBOVÁ ZVEŘEJNILA FOTKU S EXMANŽELEM A JEJICH DCEROU

PŘIPOMÍNÁME: PRVNÍ DÍL MILIONÁŘE MEZI NÁMI DIVÁCI MOHOU SLEDOVAT DNES VEČER: BUDOU BYDLET NA UBYTOVNĚ A V KAPSE BUDOU MÍT JEN 550 KORUN

Share