“Moje vylepšení nejsou v rozporu se zdravým rozumem”: Dara Rolins prozradila o svých plastikách

47letá zpěvačka Dara Rolins je moc často středem pozornosti. Často ji na Instagramu kritizují za to, že žena měla hodně plastických operaci, a kvůli tomu vypadá natolik mládě ve svém věku.

Zpěvačka se na sociálních sítích rozhodla prozradit o všech svých plastikách. Na Instagramu popsala všechny operaci, které měla v minulosti.

Zdroj: instagram.com

“To, že se řeším, není tajemstvím. Vychází to z mé podstaty a souvisí to i s mou profesi, kdy je člověk pod drobnohledem” napsala na Instagramu Dara.

“Jasně, že věci ladím, pomáhám jim. Jsem ale bytostně přesvědčena, že moje vylepšení nejsou v rozporu se zdravým rozumem,” dodala Rolins.

Zdroj: instagram.com

“Důvod, proč sem podstoupila nemá nic společného s neláskou. Naopak. Mým Vilém není, nikdy nebylo popřít Daru. Větší prsa dokážou ženě zvednout sebevědomí. A o v případě mého nosu, který jsem si nechala opravit, šlo o vyřešení rovnice fotogeničtějšího tvaru, na získání většího množství sebelásky,” napsala zpěvačka.

Dara Rolins má od narození trochu naducaný obličej, a kvůli tomu vypadá jako po plastikách. Své tělo zpěvačka udělala sama v posilovnách a také na hodinách jógy. O svém fitnessu často sdílí na svém Instagramu.

Zdroj: instagram.com

Podle její slov, žádnou liposukci Dara v životě neměla. Jediné, co ve dnešní době děla, tak jednou za 3 měsíce nechává píchnout botox mezi obočí. Ostatní vrásky upravovat nechce, protože chce vypadat přírodně.

Dara také uvedla, že svůj úžasný vzhled má díky genům svých rodičů. Také od nich převzala dobré srdce a úžasnou intuici, kvůli tomu i ve svém věku zůstává úžasným člověkem.

Zdroj: instagram.com

Share