“Chci jen ležet v posteli a plakat”: Pavlína Pořízková prožívá velmi těžké období

55letá modelka Pavlína Pořízková zaživa depresi. Stalo se to především kvůli smrti jejího manžela Rica Ocáska, který zemřel před rokem, ale topmodelka i dnes kvůli tomu má depresi.

Na svém Instagramu modelka moc často sděluje o svém stavu, a o tom, co momentálně cítí. Nedávno napsala fanouškům o tom, že několik let byla závislá na antidepresivech.

Zdroj: instagram.com

Podle její slov, svůj první panický záchvat měla ještě v dětství, když ji bylo jenom 10 let. “Myslela jsem, že umírám, nikomu jsem to ale neřekla, počítala jsem s tím, že umřu, což děla úzkost ještě horší,” napsala Pavlína.

Populární modelce pomohl její manžel, který měl stejný problém a naučil ji s tím společně žít. Když Ric Ocásek zemřel, k modelce se znovu vrátila deprese.

Zdroj: instagram.com

“Připadá mi, že ač stojím nohama na zemi, tak cítím, že padám. Chci jenom letět v posteli a plakat,” dodala Pořízková na svém Instagramu, která je ve dnešní době bez energie, a denně pláče.

Pavlína také svěřila, že se prostě cítí špatně, a unaveně, a žádné onemocnění nemá. Modelka nemá i sebevražedné sklony, kvůli tomu její život není v ohrožení.

Zdroj: instagram.com

Share