„Cítím se lépe, než jsem se cítil před dvaceti lety“: Trump opustil nemocnici a vzkázal lidem, aby se nemoci nebáli

Americký prezident Donald Trump potvrdil, že opustil vojenskou nemocnici v pondělí večer 5. října. Šéf Bílého domu o tom napsal na své stránce na Twitteru.

Zdroj: tsn.ua

Trump sdílel, že se cítí dobře a ještě lépe než před dvaceti lety. Americký prezident vyzval lidi, aby se nebáli koronaviru.

„Pod Trumpovou administrativou jsme vyvinuli jisté velmi dobré léky a poznatky. Cítím se lépe, než jsem se cítil před dvaceti lety!“ uvedl americký prezident.

Donald Trump také vysvětlil, proč opustil nemocnici, aby se setkal s příznivci. Podle něj to udělal proto, aby poděkoval občanům, jinak by ho média označila za nezdvořilého člověka.

Americký prezident se vrátil z nemocnice poté, co se zotavil z nákazy koronavirem, a prostřednictvím Twitteru zveřejnil další video, v němž Američany ještě jednou vyzývá, aby se Covidu-19 nebáli.

„Nebojte se covidu. Porazíte ho, máme nejlepší lékařské vybavení, nejlepší lék: všechno bylo vyvinuto nedávno. Vím, že existuje riziko, existuje nebezpečí, ale je to v pořádku.

Je mi lépe. Možná mám imunitu. Nenechte jej ovládnout vaše životy, buďte opatrní, máme nejlepší lék na světě a vakcíny budou brzy,“ řekl prezident Trump po svém návratu do Bílého domu.

Zdroj: ria.ru

Manželka amerického prezidenta, která se nedávno nakazila koronavirem, na Twitteru uvedla, že se cítí dobře, a vyjádřila vděčnost lékařům.

Share