Žena vždy považovala za podivné, jak dobře komunikovala se sousedkou: Test DNA ukázal, že nejde jen o dobré komunikační schopnosti

Díky testu DNA se žena dozvěděla, že její sousedka je pro ni nejen kamarádka.

Babička chtěla vědět více o svém zdraví a absolvovala test DNA, aby dědičnost pochopila, ale najednou se dozvěděla tajemství svého vztahu se svou nejlepší kamarádkou.

Zdroj: ukr.media

Výsledky testu ukázaly, že žena, kterou považovala za kamarádku, je jí mnohem bližší – existuje mezi nimi pokrevní vztah.

Peggy Gulatto, 89letá obyvatelka okresu Edwards v Texasu, se rozhodla vyzkoumat rodinnou anamnézu a udělala si test DNA. Žena byla výsledky velmi potěšena, protože odhalila zajímavé tajemství.

Zdroj: youtube.com

Peggy se dozvěděla, že žena, která vedle ní žila 23 let, jí byla mnohem bližší, než si myslela.

Žena se setkala s Janou Roberts v roce 1996, poté, co se právě přestěhovala do Edwards County. Peggy byla z Illinois a její kamarádka byla z Tennessee. Poprvé začaly mluvit poté, co Paggy přišla navštívit Janu.

Zdroj: youtube.com

Od té doby ženy strávily spolu hodně času, včetně společných výletů a dalších aktivit. A takové přátelství jim nezpůsobilo žádné otázky.

„Jednou jsem zavolala Peggy a řekla jsem jí, že nás zapsala na kurzy olejomalby. Byla nadšená. Pro mě je jako sestra, kterou jsem nikdy neměla,“ připustila Jane.

Zdroj: youtube.com

Pak Jane zjistila, že je mezi nimi opravdu silné rodinné pouto. Obě ženy byly sestřenice.

„To mělo velký smysl. Milujeme stejné knihy, zvířata, spolu večeříme a máme stejné koníčky,“ vysvětlila Gulatto.

Sestry stále mají několik otázek: jaké mají společné příbuzné a jak je to možné? To jim ale nezabránilo ještě více užívat si komunikaci.

PSALI JSME: DCERA SE ROZHODLA PROVÉST TEST DNA, ALE ODHALILA SKUTEČNÉ TAJEMSTVÍ SVÉHO OTCE, KTERÉ ANI ON NEZNAL

PŘIPOMÍNÁME: SESTRA JEZDILA KOLEM DOMU SVÉHO OTCE VÍCE NEŽ 10 LET A ANI O TOM NETUŠILA: TEST DNA JÍ POMOHL ZJISTIT PRAVDU

Share