Dcera se rozhodla provést test DNA, ale odhalila skutečné tajemství svého otce, které ani on neznal

Díky testu DNA své dcery otec najednou našel nové příbuzné.

Žena se rozhodla oslavit své 30. narozeniny provedením testu DNA a získala nečekaný dárek – rodinné tajemství, které odhalilo minulost jejího otce. Ukazalo se, že její táta má bratry a sestry, kteří ho hledali roky. O existenci svého příbuzného se ale dozvěděli jen náhodou, po smrti jejich matky.

Zdroj: youtube.com

Sylvia, Eddie a Lily Forster z amerického státu Connecticut v roce 2002 musely projít rodinnou tragédií – smrtí matky Pauline Chabe. Když oni třídili věci své matky, upoutala jejich pozornost modlitební kniha.

Zdroj: youtube.com

Uvnitř byl zápis „14. května 1946, 3,5 kg“ a také dětský náramkový pásek z porodnice s příjmením Chabe.

Zdroj: youtube.com

Forsterovi nevěděli, kdo je to, ale přesto připustili, že mohli mít bratra nebo sestru, o které nevěděli. Navštívili svého strýce, jednoho z Pauliných bratrů, který potvrdil, že jejich matka měla 4 děti.

V roce 1946 porodila žena chlapečka, kterého se vzdala po porodu, protože byl nemanželským dítětem, což bylo v té době z morálních důvodů nepřijatelné.

Zdroj: youtube.com

V roce 1947 se Pauline provdala za otce Sylvie, Eddieho a Lily, který se vrátil z války, a zjevně nikdy nikomu neřekla, že má syna. Sama navíc neznala jméno ani místo pobytu svého dítěte.

Její syn Rich Lemierre zároveň vždy věděl, že byl adoptován prostřednictvím agentury v roce 1946. Neměl žádné informace o svých vlastních rodičích, natož o svých sourozencích.

Zdroj: youtube.com

Nevědomost trvala jen do roku 2018, kdy se jeho dcera Amy rozhodla k 30. narozeninám podstoupit test DNA, který by jí pomohl dozvědět se více o rodokmenu.

O rok později Amy obdržela výsledky a seznam lidí, s nimiž se její DNA shodovala. Mezi nimi bylo i neznámé jméno – Sylvia Forster.

„Zkontaktovala jsem ji přes Facebook a od té doby jsme začali zjišťovat, jak jsou naše dvě rodiny propojeny,“ řekla Amy.

Zdroj: youtube.com

Díky těmto rozhovorům mohly ženy zjistit, že Rich je starší bratr Sylvie, Lily a Eddieho. Amy se podařilo překvapit dárkem sebe a svého otce a Sylvii – vyřešit hádanku, kterou se snažila vyřešit po dobu 18 let.

Na začátku října 2020 se celá rodina poprvé setkala na online setkání v Zoom, během kterého byly odhaleny nové podrobnosti o historii jejích členů.

Zdroj: youtube.com

Jak se ukázalo, obě rodiny žily v Connecticutu a manželka Riche Paula chodila do stejné školy se Sylvií. Kromě toho obě pracovaly ve stejné společnosti současně.

Celou tu dobu si byly obě rodiny bližší, než si myslely, a v tomto případě je těžké nevěřit v osud.

PSALI JSME: SESTRA JEZDILA KOLEM DOMU SVÉHO OTCE VÍCE NEŽ 10 LET A ANI O TOM NETUŠILA: TEST DNA JÍ POMOHL ZJISTIT PRAVDU

PŘIPOMÍNÁME: VÍCE NEŽ 40 LET ŽENA HLEDALA SVÉ RODIČE, A KDYŽ JE NAŠLA, NA NI ČEKAL NEJEN JEJÍ OTEC A MATKA, ALE TAKÉ JEJÍ VLASTNÍ KOPIE

Share