Dáda Patrasová se ukázala po několika měsících: vypadá velmi dobře a denně má doma manžela Felixe Slováčka, kterému vaří

Po několika měsících se na veřejnosti ukázala Dáda Patrasová. Naposledy herečka byla viděna ještě na pohřbu Hany Krampolové.

Web super.cz uvádí, že Patrasová je během nouzového stavu pořád doma, ale každý den vidí manžela Felixe Slováčka. Tomu dokonce často vaří.

Zdroj: youtube.com

„Chodí ke mně každý den,“ říká umělkyně a dodává, že Slováček nosí suroviny a ona mu připravuje jídlo. Údajně společně vycházejí velmi dobře.

Patrasová přiznala, že si manžel její dovednosti v kuchyní pochvaluje. O tom, jestli Slováčkovi vaří i jeho přítelkyně Lucie Gelemová Dáda Patrasová neví a o její osobě mluvit nechce.

Zdroj: youtube.com

Herečce však chybí kontakt s její vnuk. Syn Felix chrání svou maminku, která patří už k rizikové skupině. Dagmar ale občas vídá svou dceru Aničku, která bydlí blízko.

Pro Patrasovou je ale důležité, aby dcera byla zdravá a nevrátila se jí rakovina.

Zdroj: youtube.com

Nyní herečka je v dobré formě, ale přiznává, že to není cvičením. Prý za to může situace kolem a úklidy doma. „Sotva to dokončíte, už abyste začali znovu,“ ukončila s humorem Dagmar Patrasová.

Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: „BOHUŽEL TO ZATÍM NEVYPADÁ JEDNODUŠE“: MERKELOVÁ CHCE ZAVŘÍT KVŮLI RIZIKU ŠÍŘENÍ NÁKAZY VŠECHNA LYŽAŘSKÁ STŘEDISKA

PŘIPOMÍNÁME: V PRAŽSKÉ RESTAURACI MUSELA ZASAHOVAT POLICIE: I PŘES VLÁDNÍ NAŘÍZENÍ MĚLA OTEVŘENO A MAJITEL ZVAL HOSTY NA PIVO ZA JEDNU KORUNU

Share