V pražské restauraci musela zasahovat policie: i přes vládní nařízení měla otevřeno a majitel zval hosty na pivo za jednu korunu

Pražská Restaurace a sportovní areál Šeberák byla i přes vládní nařízení ve čtvrtek otevřená pro své zákazníky. Majitel dokonce prodával pivo za pouhou 1 Kč. Informuje o tom web Echo24.

Kvůli tomuto případu musela zasahovat policie a udělovala také pokuty. Porušení bylo nahlášeno správnímu orgánu.

Zdroj: youtube.com

Podnik o tom, že se chystá otevřít uvedl na sociálních sítích. „Tak, kdo otevře další?“ píše se v příspěvku.

„Tak chlapi, ukažte kule a dejte si u nás veřejně pivo,“ psala restaurace v dalším ze svým statusů. Dodala také, že pivo stojí pouze jednu korunu.

Tato situace nezůstala bez všimnuti policie, která musela vůči milovníkům čepovaného piva zasahovat. Deníku Echo24 to potvrdil mluvčí policistů Jan Rybanský.

Po příjezdu do restaurace bylo potvrzeno, že se uvnitř nacházeli lidé. „V restauraci bylo přibližně 13 osob,“ dodal Rybanský s tím, že policie policie na místě věc zadokumentovala a osoby zkontrolovala.

Policisté také oznámili příslušný správný orgán o porušení protiepidemických opatření.

Dle tiskové zprávy policie udělila pokuty ve výši 4 tisíc korun. Návštěvnici restaurace byli také informování o tom, že v budoucnu podobné situace budou řešeny stejným způsobem.

Zdroj: youtube.com

Kvůli vládním nařízením malé obchody a restaurace musely zavřít ještě v říjnu. O obnovení jejich provozu zatím není rozhodnuto.

PSALI JSME: ALENA ŠEREDOVÁ UŽ 15 DNÍ NEVIDĚLA SVOU MALOU DCERU: JE NUCENA SE IZOLOVAT OD OSTATNÍCH ČLENŮ RODINY

PŘIPOMÍNÁME: REPRODUKČNÍ ČÍSLO SE ZVÝŠILO: POKUD NEPŘEKROČÍ HODNOTU 1 A INDEX RIZIKA BUDE NA TŘETÍM STUPNI, MŮŽE VLÁDA UVAŽOVAT O ROZVOLNĚNÍ OPATŘENÍ

Share