Horoskop na 27. listopadu pro všechny znamení zvěrokruhu: co vás čeká podle hvězd

Den návratu k minulosti, který na čas zachytí dnešek a získá nad lidmi velkou moc.

Pocit déja vu, který bude tentokrát pronásledovat, je dán za účelem revize aspektů minulých událostí, zjištění chyb spáchaných v té době, jejich nápravy a vyvození závěrů, které jim umožní v budoucnu nic takového neopakovat.

Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

Beran (21.03 – 20.04)

Práce na nových případech stojí za to zahájit až po dokončení starých, jinak se jejich „ocasy“ zamotají pod nohama a zabrání v dosažení cíle.

Býk (21.04 – 21.05)

Vzpomínky, i ty velmi příjemné, nemohou – a neměly by – nahradit realitu, proto je nutné – alespoň postupně, krok za krokem – opustit minulost a žít pro přítomnost.

Blíženci (22.05 – 21.06)

Vzácný den, kdy hvězdy důrazně doporučují, abyste odmítli komunikovat s přáteli, je plný vážných hádek, z níž bude pro vás i pro ně obtížné se dostat ven.

Ilustrační foto
Zdroj: krsk.kp.ru

Rak (22.06 – 22.07)

Nečekaný finanční příjem musí být použit moudře a prakticky: pamatujte, že můžete utratit všechno, a tím se připravit o důvěru v budoucnost.

Lev (23.07 – 21.08)

Se špatnou náladou, která vám může zničit den, potřebujete – a můžete! – bojovat: například si znovu přečtěte svůj oblíbený román nebo se podívejte na svůj oblíbený film.

Panna (08.22 – 09.23)

Věnujte pozornost známkám, které vám dnes osud pošle: mohou obsahovat odpověď na důležitou otázku, které vás trápí poslední dobou.

Ilustrační foto
Zdroj: unhuz71.livejournal.com

Váhy (24.09 – 23.10)

Neměli byste se tak moc snažit přesvědčit lidi ve svém okolí, že máte pravdu: stejně neuspějete a jen ztratíte čas.

Štír (24.10 – 22.11)

Nenechte negativní vzpomínky zakrýt přítomnost a ještě více budoucnost: minulé události nechte v minulosti, neměli byste je přetahovat do dneška.

Střelec (23.11 – 21.12)

Případné setkání s bývalou milovanou osobou vás může natolik vzrušit, že se rozhodnete obnovit vztah s tou osobou – nespěchejte se vztah z hlavou do tohoto vztahu.

Ilustrační foto
Zdroj: fotokto.ru

Kozoroh (12.22 – 01.20)

V dnešním hlavním pracovišti je nepravděpodobné, že uspějete, takže byste neměli ztrácet čas marně – je lepší ho věnovat své oblíbené činnosti.

Vodnář (21.01 – 18.02)

Věnujte pozornost svému koníčku: s největší pravděpodobností jste v něm již dosáhli takové dokonalosti, že se z něj snadno stane vaše hlavní – a finančně výhodné – povolání.

Ryby (19.02 – 20.03)

S nabídkou nového zaměstnání, kterou dnes pravděpodobně dostanete, musí být zacházeno s maximální pozorností: neměli byste okamžitě souhlasit, ale ani odmítnout.

Ilustrační foto
Zdroj: fotokto.ru

PSALI JSME: ASTROLOG JMENOVAL 3 NEJŠŤASTNĚJŠÍ ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, KTERÉ BUDOU MÍT POHÁDKOVÉ ŠTĚSTÍ V ROCE 2021

PŘIPOMÍNÁME: ROK 2021 SE MŮŽE STÁT OSUDNÝM PRO 3 ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU: O JAKÁ ZNAMENÍ SE VLASTNĚ JEDNA

Share